Sudije

Omladinska liga - delegiranje 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Danijela Stojanović

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Željko Petković

Stadion: FK BASK

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Lazar Lukić

II pomoćnik: Nemanja Krstić

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Uroš Vuković

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

Delegat: Srđan Ćirić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Nikola Obradović

Stadion: RFK Novi Sad

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Petar Radić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Dejan Šoć

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: SC Krusevac

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Miloš Milićević

II pomoćnik: Nemanja Todorović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Bojan Ivanišević

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: Omladinski stadion

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Slavko Mišić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Nikola Babić

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: FK BASK

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Miroljub Mirčević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dušan Zorić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Ivan Blagojević

Glavni sudija: Miloš Milanović

II pomoćnik: Milan Đorđević

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Tripković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Dejan Šoć

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Stadion: SC Krusevac

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Dušan Milenković

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Bojan Ivanišević

II pomoćnik: Predrag Rađen

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Pavle Tomić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Stadion: Omladinski stadion

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Marko Majstorović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Dušan Lukić

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: RFK Novi Sad

Delegat: Radoslav Maksimović

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Marko Grujić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Miloš Milićević

II pomoćnik: Danijela Stojanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Miroljub Mirčević

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Milan Minić

Stadion: SC Krusevac

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Momčilo Grković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Stadion: Stadion FK Voždovac

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Goran Božović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: FK BASK

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Željko Šolajić

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Delegat: Milovan Đoković

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Darko Savović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Brodarac

II pomoćnik: Ivan Cvetković

I pomoćnik: Bojan Banović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Boban Ilić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slavko Mišić

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Bojan Ivanišević

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Miloš Milićević

Delegat: Tomislav Ilić

II pomoćnik: Dušan Marinković

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Željko Petković

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Delegat: Saša Bogićević

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Jovan Filipović

Delegat: Petar Davidović

Stadion: FK BASK

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Delegat: Petar Davidović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Dragan Nikolić

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Dejan Potočan

II pomoćnik: Goran Beljin

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Katarina Jović

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

I pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Pavle Tomić

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: SC Krusevac

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Miodrag Zdravković

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Lazar Stevanović

Glavni sudija: Lazar Tripković

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: FK BASK

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Nikola Obradović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Ilija Novaković

Delegat: Milovan Đoković

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Ilija Lovre

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: SC Krusevac

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Miloš Mitić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Stanojević

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Predrag Rađen

Delegat: Saša Bogićević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Branislav Gašić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Marko Živković

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Goran Beljin

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Predrag Stojanović (M)

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Delegat: Boban Ilić

Stadion: RFK Novi Sad

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Nenad Minaković

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Uroš Ržić

Delegat: Vedran Mišić

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Saša Bogićević

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Jovan Borović

II pomoćnik: Bojan Banović

Stadion: SC Krusevac

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Petar Milanović

II pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Zoran Široki

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Slavko Mišić

I pomoćnik: Dragan Nikolić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Miroljub Mirčević

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Nikola Đorović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: Omladinski stadion

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Stanojević

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Delegat: Boban Ilić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: FK BASK

Delegat: Željko Petković

II pomoćnik: Miroljub Petković

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Stanojević

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Branislav Gašić

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Miroljub Mirčević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Slavko Mišić

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miroljub Petković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Karadžić

Delegat: Setmer Sulejmanović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: FK BASK

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Pavle Tomić

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Bojan Ivanišević

Delegat: Vojislav Kesić

II pomoćnik: Uroš Stojić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milan Mitić

Delegat: Katarina Jović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Željko Šolajić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Nikola Antić

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: stadion FK Brodarac

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Miloš Rogan

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

I pomoćnik: Nikola Obradović

Glavni sudija: Marko Srećković

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Predrag Stojanović (M)

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Delegat: Željko Petković

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: Omladinski stadion

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Uroš Stojković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Bojan Tomović

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Delegat: Igor Tomić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Nenad Minaković

Stadion: SC Borac Kruševac

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Glavni sudija: Aleksandar Živković

Delegat: Katarina Jović

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Milan Stefanović

II pomoćnik: Goran Bogićević

I pomoćnik: Bojan Banović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Dejan Trifković

Delegat: Nikola Vučinić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: Stadion FK IMT

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

I pomoćnik: Miloš Karadžić

Glavni sudija: Marko Ivković

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Bojan Ivanišević

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Milovan Đoković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Srđan Minić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Radoslav Maksimović

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Goran Stanojević

Delegat: Setmer Sulejmanović

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

Glavni sudija: Lazar Lukić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: Omladinski stadion

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Stadion: stadion FK Brodarac

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Predrag Stojanović (M)

Stadion: FK BASK

II pomoćnik: Bojan Banović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Milovan Ristić

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Danilo Grujić

Delegat: Igor Tomić

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Miloš Milićević

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Miodrag Zdravković

Delegat: Vitomir Mirković

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Željko Petković

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Boban Ilić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Lazar Stevanović

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Ilija Novaković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Stadion: Omladinski stadion

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Ivan Krstić

Stadion: FK BASK

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: FK Sofeks Futog

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Bojan Ivanišević

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Jovan Marjanović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Oliver Petrović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Stanojević

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: David Matić

II pomoćnik: Ilija Lovre

I pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Marko Rakić

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Lazar Tripković

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Srđan Minić

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: FK BASK

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

Delegat: Željko Petković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Delegat: Katarina Jović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: FK Sofeks Futog

I pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Vojislav Kesić

II pomoćnik: Vanja Drndarević

Glavni sudija: Nikola Bikić

Stadion: stadion FK Brodarac

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miodrag Zdravković

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Srđan Minić

Delegat: Predrag Stojanović (M)

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Delegat: Igor Tomić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Delegat: Katarina Jović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Srećković

Delegat: Petar Davidović

II pomoćnik: Pavle Piper

I pomoćnik: Nemanja Petrović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: FK BEŽANIJA

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Stanojević

Delegat: Vedran Mišić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Delegat: Jovan Borović

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Bojan Ivanišević

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Miloš Milanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Tomislav Ilić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Uroš Vuković

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Srđan Minić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Branislav Gašić

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Ilija Lovre

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Budimir Davidović

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

Stadion: FK BASK

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Neven Zekonja

II pomoćnik: Bojan Laluja

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Dušan Đukelić

II pomoćnik: Nikola Obradović

I pomoćnik: Goran Stanojević

Glavni sudija: Stefan Mikavica

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Marko Delibašić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: SC Borac Kruševac

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Dragan Nikolić

Glavni sudija: Borko Mijajlović

Delegat: Katarina Jović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Igor Tomić

Stadion: RFK Novi Sad

I pomoćnik: Bojan Ivanišević

II pomoćnik: Marko Grujić

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Dušan Pančić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Budimir Davidović

I pomoćnik: Goran Stanojević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Dragan Arsić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Delegat: Petar Davidović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Uroš Vuković

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nikola Glišić

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Delegat: Rajko Katanić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Željko Petković

Stadion: Omladinski stadion

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Miodrag Zdravković

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Dejan Božić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: RFK Novi Sad

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: SC Borac Kruševac

II pomoćnik: Miloš Mitić

Glavni sudija: Miloš Nedeljković

I pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Goran Stanojević

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Zoran Široki

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Delegat: Predrag Stojanović (M)

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Uroš Radovanović

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Delegat: Milovan Đoković

Stadion: FK BASK

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Delibašić

II pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Radomir Rudić Vranić

I pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: Stadion FK IMT

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Miloš Milanović

Stadion: RFK Novi Sad

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Miloje Milićević

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Momčilo Grković

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: Stadion FK Voždovac

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Bojan Ivanišević

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloš Tošić

Delegat: Boban Ilić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Željko Šolajić

Delegat: Milovan Đoković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Jovan Marjanović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Miloš Mitić

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Bojan Tomović

Delegat: Milan Banjeglav

II pomoćnik: Petar Milanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miodrag Zdravković

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Miroslav Milenković

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Jovan Borović

I pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Nikola Đorović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: RFK Novi Sad

Delegat: Saša Bogićević

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Marko Grujić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Delegat: Boban Ilić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Goran Stanojević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: FK BASK

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Dragan Nikolić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Bojan Ivanišević

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: SC Borac Kruševac

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Zoran Široki

II pomoćnik: Mladen Krasić

I pomoćnik: Dejan Đorđević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

II pomoćnik: Nikola Kuburović

I pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Ivan Stamenković

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Nemanja Todorović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Predrag Stojanović (M)

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Ivanišević

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

Stadion: FK BASK

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Glavni sudija: Miloš Đorđić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: RFK Novi Sad

Delegat: Radoslav Maksimović

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Bojan Tomović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Srđan Ćirić

II pomoćnik: Ilija Lovre

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Petar Radić

Stadion: SC Borac Kruševac

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Delegat: Momčilo Grković

II pomoćnik: Miroljub Petković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dragan Bogićević

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Petar Milanović

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Željko Petković

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Delegat: Lazar Stevanović