Судије

Омладинска лига - делегирање 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Лазар Лукић

II помоћник: Немања Крстић

I помоћник: Никола Милосављевић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Срђан Минић

II помоћник: Никола Марковић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Данијела Стојановић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Милош Рајковић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: ОФК БЕОГРАД

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Никола Ријавец

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Никола Боровић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Дејан Шоћ

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милош Живановић (М)

Делегат: Срђан Ћирић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милош Милићевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Стадион: РФК Нови Сад

Делегат: Саша Богићевић

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Петар Радић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Бојан Иванишевић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Александар Симић

Стадион: Омладински стадион

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Никола Рабреновић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Никола Бабић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Иван Благојевић

Главни судија: Милош Милановић

II помоћник: Милан Ђорђевић

Делегат: Игор Томић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Новак Новаковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Никола Марковић

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Душан Зорић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Ненад Николић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Павле Томић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Душан Миленковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Дејан Шоћ

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Бојан Иванишевић

II помоћник: Предраг Рађен

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Никола Милосављевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Никола Ријавец

II помоћник: Душан Лукић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: РФК Нови Сад

Делегат: Радослав Максимовић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Марко Грујић

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милан Минић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Милош Милићевић

II помоћник: Данијела Стојановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Петар Радић

II помоћник: Александар Владић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ненад Николић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

I помоћник: Жељко Шолајић

II помоћник: Влатко Урошевић

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: ЛЛубиша Борисављевић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Милош Симовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: СЦ Крусевац

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Момчило Грковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: Стадион ФК Вождовац

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Горан Божовић

Главни судија: Андрија Стојановић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Новак Новаковић

Стадион: Градски стадион Чаир-помоћни терен

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милош Милићевић

Делегат: Томислав Илић

II помоћник: Душан Маринковић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Иван Микалачки

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Дарко Савовић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Јован Филиповић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Бојан Иванишевић

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Бродарац

II помоћник: Иван Цветковић

I помоћник: Бојан Бановић

Главни судија: Иван Стаменковић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Никола Вучинић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Милош Караџић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

II помоћник: Тихомир Шошкић

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Катарина Јовић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Миодраг Здравковић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Његош Тубић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Дејан Поточан

II помоћник: Горан Бељин

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Павле Томић

II помоћник: Новак Новаковић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Драган Николић

II помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Александар Симић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милоје Милићевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Илија Новаковић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Илија Ловре

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Горан Станојевић

Стадион: СЦ Крусевац

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Милош Митић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Предраг Рађен

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милоје Милићевић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Марко Живковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Никола Вучинић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Никола Боровић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Никола Ријавец

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Предраг Стојановић (М)

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Горан Бељин

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Душан Ђукелић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Иван Крстић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Ивица Стојановић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Јован Боровић

II помоћник: Бојан Бановић

Стадион: РФК Нови Сад

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Ненад Минаковић

Стадион: СЦ Крусевац

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Оливер Петровић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Горан Божовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Ржић

Делегат: Ведран Мишић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Милош Караџић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Зоран Широки

II помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Славко Мишић

I помоћник: Драган Николић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Никола Ђоровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Милоје Милићевић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Матија Олајош Нађ

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Петар Милановић

II помоћник: Владимир Радосављевић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: Омладински стадион

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Ненад Николић

Главни судија: Никола Рабреновић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Александар Марјановић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Горан Станојевић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Стефан Војнић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Милош Симовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Марко Живковић

Делегат: Мирољуб Мирчевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Милош Мишкељин

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Жељко Петковић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Станојевић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Новак Новаковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: ЛЛубиша Борисављевић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Жељко Шолајић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Митић

Делегат: Катарина Јовић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Оливер Петровић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Милош Караџић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Павле Томић

II помоћник: Димитрије Власачевић

I помоћник: Милош Мишкељин

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Горан Божовић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Бојан Иванишевић

Делегат: Војислав Кесић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Саша Богићевић

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Никола Ријавец

Стадион: стадион ФК Бродарац

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Милош Роган

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

I помоћник: Никола Обрадовић

Главни судија: Марко Срећковић

II помоћник: Марко Живковић

Делегат: Предраг Стојановић (М)

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Милош Караџић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Никола Антић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: Омладински стадион

II помоћник: Милан Михајловић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Урош Стојковић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Бојан Томовић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Милан Стефановић

II помоћник: Горан Богићевић

I помоћник: Бојан Бановић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

II помоћник: Никола Милосављевић

I помоћник: Милош Караџић

Главни судија: Марко Ивковић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Борац Крушевац

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Главни судија: Александар Живковић

Делегат: Катарина Јовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Дејан Трифковић

Делегат: Никола Вучинић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Бојан Иванишевић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Милан Пешовић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Александар Марјановић

Делегат: Игор Томић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Ненад Минаковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Срђан Минић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Матија Олајош Нађ

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Горан Станојевић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Драган Перановић

Делегат: Радослав Максимовић

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Делегат: Предраг Стојановић (М)

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

I помоћник: Ивица Стојановић

II помоћник: Миодраг Здравковић

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Далибор Манојловић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: ФК БАСК

II помоћник: Бојан Бановић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Милован Ристић

Делегат: Александар Симић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

II помоћник: Бојана Шћепановић

I помоћник: Александра Којовић

Главни судија: Лазар Лукић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: стадион ФК Бродарац

II помоћник: Богдан Љубојевић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Никола Боровић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Иван Крстић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Данило Грујић

Делегат: Игор Томић

I помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

II помоћник: Милош Милићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Никола Ријавец

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Светлана Билић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Никола Боровић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Оливер Петровић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Иван Крстић

Стадион: ФК Софекс Футог

Делегат: Саша Богићевић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Петар Радић

II помоћник: Бојан Иванишевић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Ивица Стојановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Давид Матић

II помоћник: Илија Ловре

I помоћник: Никола Ријавец

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Горан Станојевић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Срђан Минић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Славко Мишић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Марко Ракић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: ФК БАСК

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Мирољуб Петковић

Главни судија: Младен Јаковљевић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Александар Марјановић

Делегат: Катарина Јовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК Бродарац

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Душан Вићентијевић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Срђан Минић

Делегат: Предраг Стојановић (М)

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: ФК Софекс Футог

I помоћник: Милош Симовић

Делегат: Војислав Кесић

II помоћник: Вања Дрндаревић

Главни судија: Никола Бикић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Ивица Стојановић

Делегат: Игор Томић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Миодраг Здравковић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Марко Срећковић

Делегат: Петар Давидовић

II помоћник: Павле Пипер

I помоћник: Немања Петровић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милоје Милићевић

Делегат: Катарина Јовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Милосављевић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Станојевић

Делегат: Ведран Мишић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Милош Мишкељин

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милан Пешовић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: РФК Нови Сад

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Бојан Иванишевић

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милоје Милићевић

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Милош Милановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Александар Симић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Томислав Илић

II помоћник: Александар Марјановић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милоје Милићевић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Небојша Зељковић

I помоћник: Невен Зекоња

II помоћник: Бојан Лалуја

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Мирољуб Петковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Никола Ријавец

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Немања Крстић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Илија Ловре

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Срђан Минић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Душан Ђукелић

II помоћник: Никола Обрадовић

I помоћник: Горан Станојевић

Главни судија: Стефан Микавица

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Будимир Давидовић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Ненад Радоичић

Главни судија: Јован Шегрт

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Душан Ђукелић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Марко Делибашић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Александар Владић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Светлана Билић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: РФК Нови Сад

I помоћник: Бојан Иванишевић

II помоћник: Марко Грујић

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Душан Панчић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Милош Васиљевић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Будимир Давидовић

I помоћник: Горан Станојевић

Стадион: СЦ Борац Крушевац

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Драган Николић

Главни судија: Борко Мијајловић

Делегат: Катарина Јовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Игор Томић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Срђан Јовановић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Марко Живковић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Главни судија: Милош Живановић (М)

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Рајко Катанић

II помоћник: Иван Цветковић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Богићевић

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: РФК Нови Сад

Нема података

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Нема података

Стадион: СЦ Борац Крушевац

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Делегирање