Судије

Linglong Тire Супер лига - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Четврти судија: Момчило Марковић

Посматрач: Милорад Вујачић

Главни судија: Срђан Јовановић

Делегат: Ненад Николић

I помоћник: Ненад Курчубић

Делегат: Велибор Нововић

Посматрач: Мајо Вујовић

Главни судија: Петар Пипер

II помоћник: Павле Пипер

Четврти судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Никола Ђоровић

Четврти судија: Немања Гајдобрански

Посматрач: Милан Караџић

Главни судија: Новак Симовић

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Новак Кострешевић

Делегат: Мирослав Стојановић

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Посматрач: Сава Чоканица

Четврти судија: Ненад Минаковић

Делегат: Раденко Стевовић

Главни судија: Игор Стојилковић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

I помоћник: Милован Ристић

Четврти судија: Драган Чоловић

Посматрач: Бошко Јованетић

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

I помоћник: Ивица Стојановић

Главни судија: Милош Милановић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Дејан Делевић

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Срђан Минић

Четврти судија: Милан Суд. Илић

Посматрач: Дејан Андрејић

Делегат: Предраг Ратковић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Александар Станојковић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Ђорђе Жутић

Делегат: Благоје Милошевић

I помоћник: Бојан Бановић

Главни судија: Милош Ђорђић

II помоћник: Милош Мишкељин

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Драган Крстић

Четврти судија: Игор Стојилковић

Посматрач: Зоран Петровић - Бгд

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Марко Ђуричић

Четврти судија: Новак Симовић

Посматрач: Дејан Филиповић

Нема података

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Ивица Стојановић

Четврти судија: Милош Милановић

Посматрач: Милован Срећковић

Делегат: Видојко Панајотовић

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Горан Станојевић

Четврти судија: Лазар Трипковић

Посматрач: Нинослав Спасић

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Милан Суд. Илић

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Дејан Поточан

Четврти судија: Немања Гајдобрански

Посматрач: Драган Радуловић

Делегат: Мирослав Стојановић

Главни судија: Данило Грујић

II помоћник: Стефан Војнић

Четврти судија: Новица Анђеловски

Посматрач: Бошко Јованетић

I помоћник: Јован Грујић

Делегат: Часлав Лукић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Четврти судија: Момчило Марковић

Посматрач: Дејан Филиповић

Главни судија: Ненад Минаковић

Делегат: Душан Томић

Главни судија: Бојан Николић

II помоћник: Срђан Минић

Четврти судија: Зоран Широки

Посматрач: Бошко Јованетић

I помоћник: Марко Димитријевић

Делегат: Миодраг Јанковић

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Драган Перановић

Четврти судија: Милош Ђорђић

Посматрач: Ђорђе Жутић

I помоћник: Немања Петровић

Делегат: Станислав Караси

Главни судија: Лазар Трипковић

II помоћник: Милан Пашајлић

Четврти судија: Драган Чоловић

Посматрач: Мајо Вујовић

Делегат: Радомир Елезовић

Главни судија: Немања Гајдобрански

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Четврти судија: Игор Стојилковић

Посматрач: Милорад Вујачић

Делегат: Иван Николић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Александар Станојковић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Миле Гавриловић

Делегат: Иван Пешић

Делегат: Ратомир Бабић

Главни судија: Петар Пипер

II помоћник: Павле Пипер

Четврти судија: Милош Милановић

Посматрач: Бојан Стојановић

I помоћник: Ненад Курчубић

Главни судија: Срђан Јовановић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Дејан Андрејић

Делегат: Владан Динић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Миле Гавриловић

Делегат: Мирослав Миливојевић

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милош Мишкељин

Четврти судија: Лазар Лукић

Посматрач: Милован Срећковић

Делегат: Милан Лојаница

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Милан Пашајлић

Четврти судија: Никола Радаковић

Посматрач: Милан Караџић

Делегат: Родољуб Рончевић

II помоћник: Горан Станојевић

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Бојан Бановић

Четврти судија: Александар Живковић

Посматрач: Мирко Симић

Делегат: Драган Стојиљковић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Дејан Поточан

II помоћник: Горан Бељин

Четврти судија: Милан Суд. Илић

Посматрач: Сава Чоканица

Делегат: Лјубомир Ковачевић

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Стефан Војнић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Дејан Делевић

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Драган Чоловић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Марко Ђуричић

Четврти судија: Лазар Трипковић

Посматрач: Зоран Петровић - Бгд

Делегат: Владан Младеновић

Делегат: Хасиб Бакић

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Матија Олајош Нађ

Четврти судија: Павле Томић

Посматрач: Дејан Делевић

Делегат: Раденко Стевовић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

I помоћник: Милован Ристић

Посматрач: Драган Радуловић

Главни судија: Момчило Марковић

Четврти судија: Лазар Трипковић

Делегат: Хадзи Иван Ђорђевић

Главни судија: Милан Суд. Илић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Милорад Вујачић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Драган Ковић

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Милан Минић

Четврти судија: Милош Милановић

Посматрач: Драган Крстић

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Четврти судија: Лазар Лукић

Посматрач: Ђорђе Жутић

I помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Александар Грдинић

Посматрач: Зоран Петровић - Бгд

Главни судија: Милош Ђорђић

II помоћник: Горан Станојевић

Четврти судија: Новица Анђеловски

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Дарко Савовић

Четврти судија: Зоран Широки

Посматрач: Мајо Вујовић

I помоћник: Урош Стојковић

Делегат: Иван Пешић

Главни судија: Срђан Јовановић

II помоћник: Милан Михајловић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Сава Чоканица

Нема података

Делегат: Жељко Варагић

Главни судија: Игор Стојилковић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Светлана Билић

Четврти судија: Милош Ђорђић

Посматрач: Ђорђе Жутић

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Четврти судија: Новак Симовић

Посматрач: Дејан Делевић

Нема података

Делегат: Горан Славковић

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Срђан Минић

II помоћник: Ненад Курчубић

Четврти судија: Марко Срећковић

Посматрач: Мирко Симић

Делегат: Милош Митровић

Посматрач: Милан Караџић

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Бељин

Четврти судија: Јован Шегрт

II помоћник: Дејан Поточан

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Четврти судија: Момчило Марковић

Посматрач: Зоран Петровић - Бгд

Делегат: Радисав Мутавџић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Александар Станојковић

Четврти судија: Милан Суд. Илић

Посматрач: Нинослав Спасић

Делегат: Иван Николић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Бојан Стојановић

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Матија Олајош Нађ

Четврти судија: Игор Стојилковић

Посматрач: Дејан Филиповић

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Четврти судија: Бојан Николић

Посматрач: Милован Срећковић

Посматрач: Нинослав Спасић

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Четврти судија: Данило Грујић

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Четврти судија: Лазар Лукић

Посматрач: Мајо Вујовић

Делегат: Марко Јовановић

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Милош Мишкељин

Четврти судија: Зоран Широки

Посматрач: Миле Гавриловић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Делегат: Предраг Ратковић

Главни судија: Милан Суд. Илић

I помоћник: Ивица Стојановић

Четврти судија: Марко Срећковић

Посматрач: Зоран Петровић - Сокобања

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Павле Пипер

Четврти судија: Ненад Минаковић

Посматрач: Драган Крстић

Главни судија: Игор Стојилковић

Четврти судија: Јован Шегрт

I помоћник: Горан Станојевић

Делегат: Миодраг Јанковић

II помоћник: Милош Мишкељин

Посматрач: Драган Крстић

Главни судија: Новак Симовић

Четврти судија: Милан Суд. Илић

I помоћник: Никола Ђоровић

Делегат: Благоје Милошевић

II помоћник: Милош Симовић

Посматрач: Мирко Симић

Главни судија: Бојан Николић

Четврти судија: Зоран Широки

I помоћник: Ненад Курчубић

Делегат: Радомир Елезовић

II помоћник: Срђан Минић

Посматрач: Милорад Вујачић

Главни судија: Немања Гајдобрански

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Светозар Живин

Делегат: Душан Томић

II помоћник: Милан Шутуловић

Посматрач: Сава Чоканица

Главни судија: Новица Анђеловски

Четврти судија: Петар Пипер

I помоћник: Горан Бељин

Делегат: Вук Блечић

II помоћник: Дејан Поточан

Посматрач: Милован Срећковић

Главни судија: Драган Чоловић

Четврти судија: Александар Живковић

I помоћник: Немања Петровић

Делегат: Видојко Панајотовић

II помоћник: Слободан Павловић

Посматрач: Зоран Петровић - Сокобања

Делегат: Владан Динић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Александар Станојковић

Четврти судија: Павле Томић

Посматрач: Драган Радуловић

Главни судија: Милош Милановић

Четврти судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Ивица Стојановић

Делегат: Родољуб Рончевић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Посматрач: Милан Караџић

Делегат: Лјубомир Ковачевић

Делегат: Мирослав Миливојевић

Делегат: Часлав Лукић

Нема података

Делегат: Ратомир Бабић

Делегат: Милан Лојаница

Делегат: Станислав Караси

Делегат: Хасиб Бакић

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података

Нема података