Sudije

Linglong Tire Super liga - delegiranje 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion FK Čukarički

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Glavni sudija: Milan Mitić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Ivica Stojanović

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Stanislav Karasi

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Nenad Minaković

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Hadzi Ivan Đorđević

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Posmatrač: Dragan Simić

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Željko Varagić

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Miroslav Bukvić

Stadion: Karađorđe

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Glavni sudija: Petar Piper

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Dragan Ković

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Delegat: Radomir Elezović

Stadion: Rajko Mitić

Posmatrač: Dragan Krstić

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Ratomir Babić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Bojan Nikolić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Karađorđe

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Milan Lojanica

Posmatrač: Dejan Filipović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Miroslav Milivojević

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milorad Gajić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Miodrag Janković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Vidojko Panajotović

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Hasib Bakić

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Dalibor Manojlović

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Goran Jovanović

Delegat: Tomislav Savić

Stadion: Gradski stadion Užice

Glavni sudija: Milan Ilić

Delegat: Vladimir Tomić

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Marko Ivković

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

Delegat: Aleksandar Grdinić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Miroslav Bukvić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Delegat: Rodoljub Rončević

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Goran Slavković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Darko Savović

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Atila Harmat

Posmatrač: Milan Karadžić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Radenko Stevović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Igor Radojčić

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Nebojša Arsić

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Boško Jovanetić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Radenko Bošković

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Ivan Nikitović

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Karađorđe

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Ratomir Babić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vuk Blečić

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Ivan Nikolić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Bojan Nikolić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Miloš Milanović

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Boško Jovanetić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dragan Ković

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Miroslav Milivojević

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Miodrag Janković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Branko Baglava

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Karađorđe

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Hasib Bakić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Milorad Gajić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miroljub Petković

Posmatrač: Goran Jovanović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Srđan Jovanović

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Dragan Stojiljković

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Svetozar Živin

Posmatrač: Igor Paunović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Tomislav Savić

Stadion: Stadion FK Čukarički

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Bojan Nikolić

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Milovan Srećković

Delegat: Vladimir Šegrt

Stadion: Karađorđe

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Srđan Jovanović

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Vladimir Tomić

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Goran Slavković

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Delegat: Hadzi Ivan Đorđević

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Vidojko Panajotović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Goran Beljin

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Nebojša Arsić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Radenko Bošković

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Rade Popović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Dragan Čolović

Delegat: Vuk Blečić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Četvrti sudija: Zoran Široki

Delegat: Marko Jovanović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Stanislav Karasi

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Ivan Nikolić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Blagoje Milošević

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Branko Baglava

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Goran Beljin

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Miloš Đorđić

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Delegat: Žarko Anđelković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Miroslav Milivojević

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Srđan Jovanović

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Bojan Nikolić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Nenad Minaković

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Milovan Srećković

I pomoćnik: Svetozar Živin

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Ratomir Babić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Radomir Elezović

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Dragan Simić

Glavni sudija: Milan Ilić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Miloš Mitrović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milorad Gajić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Dragan Stojiljković

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Svetozar Živin

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Radenko Stevović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Stadion FK Inđija

I pomoćnik: Srđan Minić

Delegat: Dragan Ković

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Radenko Bošković

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Delegat: Nenad Nikolić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Vladan Mladenović

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Srđan Jovanović

Posmatrač: Milovan Srećković

Delegat: Tomislav Savić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Miodrag Janković

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Delegat: Vidojko Panajotović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Goran Jovanović

Delegat: Vladimir Tomić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Stadion FK Mačva

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Hasib Bakić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Vladimir Šegrt

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Miroslav Stojanović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Srđan Zavišin

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Nebojša Arsić

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Andrija Stojanović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Mihailo Jeknić

I pomoćnik: Miloš Karadžić

Delegat: Robert Braun

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Hadzi Ivan Đorđević

Stadion: Gradski stadion Užice

Glavni sudija: Jovan Šegrt

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Milovan Srećković

Delegat: Miroslav Bukvić

II pomoćnik: Goran Stanojević

I pomoćnik: Bojan Banović

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Miodrag Radaković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Bojan Nikolić

Posmatrač: Milorad Vujačić

Delegat: Nenad Nikolić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Žarko Anđelković

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Delegat: Rade Popović

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Srđan Jovanović

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Goran Slavković

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Časlav Lukić

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Delegat: Marko Jovanović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Stanislav Karasi

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Radisav Mutavdžić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Goran Jovanović

Delegat: Branko Baglava

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Milorad Vujačić

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: Stadion FK Mačva

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Ivan Karapetrović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Časlav Lukić

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Ljubomir Kovačević

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Branko Pavlović

Glavni sudija: Milan Ilić

Stadion: Stadion FK Inđija

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Delegat: Novak Kostrešević

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Tomislav Savić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Srđan Jovanović

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Željko Varagić

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Delegat: Ivan Nikolić

Stadion: Stadion FK Radnik

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Delegat: Miroslav Milivojević

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Oliver Petrović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Rodoljub Rončević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Dragan Ković

Stadion: Stadion FK Mačva

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Ratomir Babić

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Predrag Ratković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Hasib Bakić

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Milorad Vujačić

Delegat: Radomir Elezović

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Dragan Stojiljković

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

I pomoćnik: Atila Harmat

Glavni sudija: Pavle Tomić

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Vladimir Šegrt

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Delegat: Radenko Bošković

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Goran Beljin

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Goran Jovanović

Delegat: Dušan Tomić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Vladan Mladenović

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Milan Minić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Momčilo Marić

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Vladimir Tomić

Stadion: Gradski stadion Užice

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Hadzi Ivan Đorđević

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Milan Lojanica

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Stadion kraj Moravice

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Milan Ilić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Vidojko Panajotović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Gradski stadion Užice

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Miloš Mitrović

Stadion: Karađorđe

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Milorad Gajić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Nebojša Arsić

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Branko Baglava

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Goran Slavković

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Milovan Srećković

Delegat: Blagoje Milošević

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Milan Ilić

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Dejan Delević

I pomoćnik: Nemanja Petrović

Delegat: Željko Varagić

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Dejan Nedić

Delegat: Stanislav Karasi

Stadion: Stadion Metalac

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Miroslav Milivojević

Stadion: Karađorđe

Posmatrač: Jovica Šavija

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Nenad Đokić

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Pavle Tomić

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Dragan Stojiljković

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Novak Kostrešević

Stadion: Gradski stadion Užice

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Tomislav Savić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Stadion FK Mačva

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Dragan Ković

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Vladimir Šegrt

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Jovan Šegrt

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

Delegat: Ivan Nikolić

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Predrag Ratković

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Milorad Vujačić

Delegat: Ljubomir Kovačević

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Đorđe Žutić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Milan Lojanica

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Delegat: Momčilo Marić

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Gradski stadion Užice

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Posmatrač: Boško Jovanetić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Hasib Bakić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Vladan Mladenović

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Branislav Pandurov

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Goran Jovanović

Delegat: Ratomir Babić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Nenad Đokić

Delegat: Ivan Karapetrović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Dejan Nedić

Delegat: Radomir Elezović

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Milovan Srećković

Delegat: Hadzi Ivan Đorđević

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Miroslav Stojanović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Igor Paunović

Delegat: Radenko Bošković

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Miloš Mitrović

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Ljubiša Vujović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Delegat: Vidojko Panajotović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Posmatrač: Milorad Vujačić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Delegat: Nikola Vučinić

Stadion: Stadion Partizana

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Delegat: Radenko Stevović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Miodrag Radaković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Delegat: Velibor Novović

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Dušan Tomić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Nenad Nikolić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Časlav Lukić

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Marko Jovanović

Stadion: Stadion FK Mačva

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Srđan Minić

Posmatrač: Goran Jovanović

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Delegat: Robert Braun

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Miroslav Bukvić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Delegat: Milorad Gajić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Miloš Đorđić

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Boško Jovanetić

I pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Vladimir Tomić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Nebojša Arsić

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dejan Nedić

Delegat: Miodrag Janković

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Branko Baglava

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Srđan Jovanović

Posmatrač: Milan Karadžić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

Stadion: Karađorđe

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Dragan Simić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: Gradski stadion Užice

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Tomislav Savić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Goran Slavković

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Novak Kostrešević

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Milan Karadžić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Oliver Petrović

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Posmatrač: Nenad Đokić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Dragan Stojiljković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Đorđe Žutić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Ljubomir Kovačević

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Jovica Šavija

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Miroljub Petković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragoslav Đerman

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nenad Kurčubić

Četvrti sudija: Ivan Nikitović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Posmatrač: Milovan Srećković

Četvrti sudija: Lazar Tripković

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Dragan Ković

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Srđan Minić

Posmatrač: Igor Paunović

Četvrti sudija: Miloš Živanović (M)

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Hasib Bakić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dragan Krstić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Goran Beljin

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Miroslav Milivojević

Posmatrač: Dejan Andrejić

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Četvrti sudija: Milan Mitić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Ivan Nikolić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Radenko Bošković

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Radenko Stevović

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Posmatrač: Dragan Radulović

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Pavle Piper

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Branko Pavlović

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Stadion: Karađorđe

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Darko Savović

Četvrti sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Vladimir Tomić

Posmatrač: Bojan Stojanović

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Milan Ilić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vidojko Panajotović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Ratomir Babić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Vladan Mladenović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Hadzi Ivan Đorđević

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Goran Beljin

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Miroslav Bukvić

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Danilo Grujić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Branko Baglava

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Milorad Gajić

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Vladimir Šegrt

Glavni sudija: Nenad Minaković

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Dejan Andrejić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Atila Harmat

Stadion: Karađorđe

Delegat: Marko Jovanović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Nebojša Arsić

I pomoćnik: Nikola Đorović

Glavni sudija: Novak Simović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Milan Ilić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Žarko Anđelković

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Ivan Nikitović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Danilo Grujić

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Tomislav Savić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Goran Slavković

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Radisav Mutavdžić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Stanislav Karasi

Stadion: Karađorđe

Delegat: Srđan Zavišin

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Dragan Stojiljković

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Đorđe Žutić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milan Lojanica

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Rodoljub Rončević

Stadion: Gradski stadion Užice

Delegat: Momčilo Marić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Stadion Metalac

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Senta

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Mačva

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Užice

Nema podataka

Stadion: Kralj Petar Prvi

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Stadion kraj Moravice

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Radnik

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Inđija

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Senta

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Mačva

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Stadion Metalac

Nema podataka

Stadion: Kralj Petar Prvi

Nema podataka

Stadion: Stadion kraj Moravice

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Nema podataka

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion: Slavko Maletin Vava

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Inđija

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Radnik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Užice

Nema podataka

Stadion: Stadion Metalac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Mačva

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Karađorđe

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Senta

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Čukarički

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Stadion Mladost

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair

Nema podataka