Sudije

Kup Srbije za žene 20/21 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Gradski stadion Čačak

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Milica Milovanović

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Stadion: stadion HEROJ

Delegat: Živka Komlenac

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: SC Gladijator

Delegat: David Milić

I pomoćnik: Andrea Milošević

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Glavni sudija: Marina Živković

Stadion: Stadion FK Bežanija

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Maja Milošević

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Andrijana Damjanović

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Stadion: stadion FK CEMENT

Glavni sudija: Milica Stevanović

I pomoćnik: Jovana Milić

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Delegat: Dragoljub Obradović

I pomoćnik: Milica Milovanović

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Marko Antić

Stadion:

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Jelena Trninić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Posmatrač: Jelena Morača

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Milica Stevanović

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: David Milić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Marija Đorđević

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Marina Živković

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: Gradski stadion Čačak

Delegat: Marko Antić

II pomoćnik: Mirela Malešević

Četvrti sudija: Andrijana Damjanović

Posmatrač: Jelena Banjeglav

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Maja Milošević