Sudije

Kup Srbije Pretkolo - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: FK Zemun

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Aleksandar Govedarović

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: SC Mladost

Posmatrač: Dejan Nedić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Marko Rakić

Delegat: Miodrag Radaković

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Stadion: Stadion FK Radnički (SM)

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Stadion: Stadion FK Jedinstvo

Delegat: Branislav Pandurov

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Četvrti sudija: Marko Gnjatović

Glavni sudija: Miroslav Milenković

Posmatrač: Ilija Brdar

Stadion: FK "Sloga"Požega

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Posmatrač: Svetislav Marušić

Četvrti sudija: Pavle Ilić

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Glavni sudija: Ivan Vučićević

I pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Zoran Trajanovski

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Stefan (Vl) Đokić

I pomoćnik: Predrag Hristov

II pomoćnik: Stefan Kalezić

Četvrti sudija: Stefan Ćirić

Stadion: Sportski centar "Borac"

Delegat: Mikica Milisavljević

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Ilija Novaković

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dejan Anđelković

Stadion: RADNIČKI

I pomoćnik: Dejan Radišić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Nikola Bikić

II pomoćnik: Bojan Laluja

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: FK "Borac 1926"

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Željko Đurić

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: SC" Orion"

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Delegat: Miroslav Milivojević

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Četvrti sudija: Milan Mitić