Sudije

Kup Srbije 20/21 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion FK Mačva

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Stadion FK"Sušica"

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Ivan Nikitović

Posmatrač: Milovan Srećković

Stadion: Stadion FK Jedinstvo

Delegat: Hasib Bakić

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Marko Delibašić

Posmatrač: Sava Čokanica

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Milan Pešović

Četvrti sudija: Dragan Čolović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Dejan Santrač

Delegat: Ljubomir Kovačević

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Dragan Stojiljković

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Ivan Mrkić

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Radenko Stevović

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Zoran Ćupić

Glavni sudija: Milan Mitić

Stadion: Stadion FK Smederevo

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Miloš Mitić

Četvrti sudija: Borko Mijajlović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Četvrti sudija: Dušan Pančić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Miroslav Milivojević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Ivan Radisavljević

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Pavle Ilić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Dalibor Manojlović

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: David Matić

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Stadion FK Kabel

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nikola Borović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Stadion: stadion FK Mladost prirodna trava

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Milan Lojanica

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Dejan Filipović

Glavni sudija: Zoran Široki

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Zoran Šipčić

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Ivan Nikolić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Milan Minić

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Časlav Lukić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Branko Baglava

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragan Ković

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Posmatrač: Dragan Simić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Bojan Nikolić

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Branko Stojaković

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Miodrag Janković

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Milorad Gajić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Milorad Vujačić

Stadion:

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Nenad Minaković

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Lazar Lukić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Ljubomir Kovačević