Sudije

Kup Srbije 19/20 - Delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Ivan Pešić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Zoran Široki

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Blagoje Milošević

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Stadion: Stadion FK Mačva

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Ivan Nikitović

Stadion: Stadion FK Proleter

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Đorđe Žutić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Posmatrač: Zdravko Savić

Četvrti sudija: Dušan Pančić

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Stadion: Slavko Maletin Vava

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Stefan Ćirić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Stadion: Stadion FK Budućnost

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Glavni sudija: Milan Mitić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Miroslav Milivojević

Posmatrač: Bojan Stojanović

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Dalibor Manojlović

Stadion: Omladinski stadion

Delegat: Radenko Stevović

Posmatrač: Stevan Četnik

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Stadion: Stadion Švajcarija-Zlatibor

Posmatrač: Svetislav Marušić

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Lazar Tripković

II pomoćnik: Jovan Grujić

Stadion: Stadion FK Sinđelić

Posmatrač: Dragomir Stanković

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Miloš Živanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Stadion: Stadion FK Inđija

Posmatrač: Dejan Santrač

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Nemanja Gajdobranski

Stadion: stadion Sportskog centra Fudbalskog saveza Srbije

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: stadion FK Vodojaža

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Ivan Nikolić

Stadion: Goran Nesvanulica Klipi Prigrevica

Delegat: Hasib Bakić

Posmatrač: Milorad Vujačić

Četvrti sudija: Tomislav Mudrinić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Stadion: Omladinski stadion prirodna trava

Delegat: Ratomir Babić

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Nemanja Gajdobranski

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Karađorđe

I pomoćnik: Milovan Ristić

Glavni sudija: Milan Stefanović

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Velibor Novović

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Delegat: Dragan Stojiljković

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: stadion FK Mladost prirodna trava

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Inđija

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dragan Krstić

Glavni sudija: Lazar Lukić

Delegat: Miroslav Bukvić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Đorđe Žutić

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Stadion FK Radnik

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Zoran Široki

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Miroslav Milivojević

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Miloš Đorđić

Posmatrač: Igor Radojčić

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Bojan Nikolić

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Miodrag Janković

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Hadzi Ivan Đorđević

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Novica Anđelovski

Posmatrač: Mirko Simić