Sudije

Kup Srbije 19/20 - Delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion Sportskog centra Fudbalskog saveza Srbije

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dejan Potočan

Četvrti sudija: Dalibor Manojlović

Posmatrač: Bojan Stojanović

Delegat: Miroslav Milivojević

Stadion: stadion FK Vodojaža

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Miloš Milanović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Ivan Nikolić

Stadion: Stadion FK Sinđelić

Glavni sudija: Miloš Živanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Posmatrač: Dragomir Stanković

Delegat: Momčilo Marić

Stadion: Stadion FK Inđija

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Nemanja Gajdobranski

Delegat: Miodrag Janković

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Slavko Maletin Vava

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Stefan Ćirić

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Novak Kostrešević

Stadion: Stadion FK Mačva

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Ivan Nikitović

Delegat: Stanislav Karasi

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Posmatrač: Zoran Šipčić

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Zoran Široki

Delegat: Ivan Pešić

Stadion: Stadion FK Budućnost

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Glavni sudija: Milan Mitić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Dušan Pančić

Posmatrač: Zdravko Savić

Delegat: Dušan Tomić

Stadion: Stadion Švajcarija-Zlatibor

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Lazar Tripković

II pomoćnik: Jovan Grujić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Delegat: Miroslav Bukvić

Stadion: Stadion FK Proleter

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Đorđe Žutić

Delegat: Ljubomir Kovačević

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Delegat: Blagoje Milošević

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Posmatrač: Stevan Četnik

Delegat: Radenko Stevović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Dejan Filipović

Delegat: Miroslav Stojanović

Stadion: Goran Nesvanulica Klipi Prigrevica

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Tomislav Mudrinić

Posmatrač: Milorad Vujačić

Delegat: Hasib Bakić

Stadion: Omladinski stadion prirodna trava

Delegat: Ratomir Babić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Srđan Minić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Goran Stanojević

Četvrti sudija: Nemanja Gajdobranski

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Dragan Stojiljković

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dragan Krstić

Delegat: Marko Jovanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Četvrti sudija: Novak Simović

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: stadion FK Mladost prirodna trava

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Četvrti sudija: Petar Piper

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion Partizana

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka