Sudije

Kadetska liga - delegiranje 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Darko Jeknić

II pomoćnik: Marko Majstorović

I pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Milan Milenković

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Željko Mohora

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Nikola Vujović

I pomoćnik: Nikola Kuburović

II pomoćnik: Marko Jevremović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Slavko Mišić

II pomoćnik: Aleksandra Kojović

Stadion: FK Zemun

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Miloš Grujić

II pomoćnik: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Tomislav Ilić

I pomoćnik: Predrag Hristov

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Lazar Mirković

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nikola Čotrić

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Stefan Jeknić

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Delegat: Milan Banjeglav

I pomoćnik: Atila Harmat

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Dragan Nikolić

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: FK C.zvezda Pavliš

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Bojan Tomović

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Predrag Janjuš

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Nemanja Krstić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Đorđe Anđelković

II pomoćnik: Milan Milenković

Delegat: Katarina Jović

I pomoćnik: Lazar Jovanović

Stadion: FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Milan Pešović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Delegat: Zoran Milovanović

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Glavni sudija: Vukašin Delević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Radoslav Maksimović

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Marko Grujić

II pomoćnik: Miloš Šavija

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Dušan Lukić

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: FK BASK

Delegat: Branislav Gašić

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Glavni sudija: Uroš Bakić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Vitomir Mirković

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Aleksandra Kojović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Dragan Nikolić

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Zoran Široki

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Petar Milanović

Stadion: Gradski stadion Vršac

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Slobodan Petrović

II pomoćnik: Dejan Radišić

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Nikola Čotrić

II pomoćnik: Aleksandar Lajšić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Uroš Stojić

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Milovan Đoković

Glavni sudija: Miloš Vitić

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Aleksandar Ranđelović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Bojan Laluja

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Đorđe Anđelković

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Miodrag Zdravković

Delegat: Katarina Jović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Srđan Minić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Uroš Stojić

Delegat: Saša Bogićević

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Miloš Mitić

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Milan Jeremić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: FK BASK

Delegat: Branislav Gašić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nikola Čotrić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Dejan Šoć

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Marko Živković

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Vitomir Mirković

Glavni sudija: Danilo Grujić

II pomoćnik: Ivica Stojanović

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Vukašin Delević

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Stadion: Gradski stadion Vršac

Delegat: Siniša Santrač

II pomoćnik: Nikola Grujić

I pomoćnik: Goran Beljin

Glavni sudija: Novica Anđelovski

Stadion: FK BASK

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Slobodan Petrović

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

I pomoćnik: Nikola Kostić

II pomoćnik: Nikola Radević

Glavni sudija: Bojan Nikolić

Delegat: Miroljub Mirčević

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Vukašin Delević

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Dejan Petković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milenko Dimitrijević

I pomoćnik: Lazar Jovanović

II pomoćnik: Srđan Milićević

Delegat: Boban Ilić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Neven Zekonja

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Jovan Marjanović

II pomoćnik: Nikola Antić

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

I pomoćnik: Marko Stojković

Delegat: Dejan Šoć

II pomoćnik: Ilija Novaković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Marko Majstorović

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nemanja Vučićević

II pomoćnik: Nikola Čotrić

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Miloš Milanović

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

Delegat: Dejan Petković

Stadion: Gradski stadion Vršac

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Petar Milanović

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Željko Mohora

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Batalo Nemanja

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Predrag Stojanović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Neven Zekonja

II pomoćnik: Bojan Paštar

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Srđan Minić

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Mitar Klikovac

II pomoćnik: Aleksandar Ranđelović

I pomoćnik: Slobodan Krstić

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Nikola Babić

I pomoćnik: Dušan Milenković

II pomoćnik: Antonije Pehčevski

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Nikola Antić

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Dejan Petković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Vanja Drndarević

II pomoćnik: Dejan Radišić

Delegat: Nikola Vučinić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Katarina Jović

II pomoćnik: Predrag Hristov

Glavni sudija: Mitar Klikovac

I pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Delegat: Miroljub Mirčević

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Marko Majstorović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Vitomir Mirković

II pomoćnik: Dušan Milenković

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Nikola Antić

Stadion: Gradski stadion Vršac

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Aleksa Bibin

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Nikola Grujić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Jovan Filipović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Neven Zekonja

II pomoćnik: Luka Živković

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Marko Grujić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Željko Petković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Aleksandra Kojović

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: Gradski stadion Čair

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Ilija Novaković

Delegat: Dejan Šoć

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Dejan Petković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Dragan Nikolić

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Bora Marinković

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Neven Zekonja

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

II pomoćnik: Miloš Milićević

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Batalo Nemanja

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Nikola Antić

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

II pomoćnik: Miloš Rajković

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Bora Marinković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Milovan Đoković

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miodrag Zdravković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

II pomoćnik: Marko Majstorović

I pomoćnik: Nikola Glišić

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

Stadion: FK BASK

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Dejan Radišić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Stefan Ćirić

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Vitomir Mirković

I pomoćnik: Miloš Mitić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Miloš Milićević

Delegat: Katarina Jović

II pomoćnik: Oliver Petrović

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Predrag Stojanović

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: Stadion FK Mladost Medoševac

Glavni sudija: Petar Vukadinović

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Delegat: Tomislav Ilić

I pomoćnik: Milan Minić

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

Delegat: Milanko Milićević

II pomoćnik: Milan Pešović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Aleksandra Kojović

Glavni sudija: Uroš Bakić

Delegat: Dejan Petković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Srđan Tanović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Dušan Lukić

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dragan Arsić

II pomoćnik: Marko Grujić

I pomoćnik: Uroš Stojić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Mario Bogićević

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Vanja Drndarević

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Živanović (M)

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Nikola Vučinić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Đorđe Anđelković

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Neven Zekonja

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Budimir Davidović

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: FK C.zvezda Pavliš

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Petar Milanović

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Vlatko Urošević

II pomoćnik: Stefan Jeremić

Delegat: Dejan Šoć

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Jovan Filipović

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: FK Metalac

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Pavle Vasilijević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: Stadion FK Mladost Medoševac

Glavni sudija: Mitar Klikovac

II pomoćnik: Danijela Stojanović

Delegat: Jovan Marjanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Petrović

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Luka Živković

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Jokić

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Bora Marinković

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Dejan Petković

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nikola Petrović

II pomoćnik: Miroslav Kantor

I pomoćnik: Slobodan Danilović

Delegat: Saša Bogićević

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Marko Jevremović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

Delegat: Miroljub Mirčević

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Petar Živić

I pomoćnik: Milan Milenković

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Dejan Šoć

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Mihajlo Jović

II pomoćnik: Milan Đorđević

Delegat: Vitomir Mirković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Petar Milanović

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Nenad Vukanović

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Željko Petković

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Slavko Mišić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

I pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Todorović

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Darko Jeknić

Delegat: Željko Mohora

II pomoćnik: Njegoš Tubić

I pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Srđan Tanović

II pomoćnik: Atila Harmat

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

Glavni sudija: Mario Bogićević

I pomoćnik: Vanja Drndarević

II pomoćnik: Dejan Radišić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Dejan Šoć

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Uroš Vuković

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Nenad Lakićević

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: FK CAR KONSTANTIN

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: SC Vujadin Boškov

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Dejan Petković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Katarina Jović

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloš Tošić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Milan Jeremić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: David Matić

II pomoćnik: Bojan Paštar

Delegat: Dejan Đurović

I pomoćnik: Dragan Peranović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Marko Rakić

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

I pomoćnik: Željko Šolajić

II pomoćnik: Vlatko Urošević

Delegat: Milovan Đoković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nemanja Krstić

Delegat: Budimir Davidović

II pomoćnik: Aleksandra Kojović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Delegat: Jovan Marjanović

II pomoćnik: Miloš Mitić

Stadion: stadion FK Crvens Zvezda Pavliš

Glavni sudija: Dušan Belić

I pomoćnik: Zdravko Vujanov

II pomoćnik: Nikola Grujić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Bojan Paštar

II pomoćnik: Neven Zekonja

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Jokić

I pomoćnik: Nemanja Vučićević

II pomoćnik: Nikola Čotrić

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Vukašin Delević

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Nikola Vučinić

I pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: FK Šumadija1903 Bubanj(Kg)

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Čair-pomoćni teren

Nema podataka

Stadion: FK Zemun pom teren vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka