Судије

Друга Футсал лига - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: СЦ Шивара

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Владимир Франета

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Иван Станковић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Први судија: Милош Јоцовић

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Предраг Лазаревић

Други судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Зоран Антонић

Трећи судија: Немања Радић

Стадион: СРЦ Јединство

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Ђорђе Билић

Трећи судија: Бојан Граовац

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Томислав Чолић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: Чика Душко Јовановић

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Сретен Васић

Трећи судија: Бојан Милић

Стадион: Кристална сала

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Петар Радојчић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Миле Бекрић

Други судија: Владимир Тошић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Посматрач: Жељко Станков

Делегат: Миленко Марић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Игор Младеновић

Посматрач: Сретен Васић

Делегат: Бојан Николић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Милош Радановић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: СРЦ Јединство

Трећи судија: Милош Живановић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Раденко Бошковић

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Иван Биорац

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Милош Грујић

Други судија: Игор Младеновић

Трећи судија: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Ђорђе Нинић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: СРЦ Јединство

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Трећи судија: Небојша Панић

Други судија: Милош Грујић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Братислав Јовић

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Данијел Ристић

Други судија: Немања Костић

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Александар Симоновић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Ђорђе Нинић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: СРЦ Обреновац

Посматрач: Миле Бекрић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Ђорђе Марковић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Милош Јоцовић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Владимир Тошић

Посматрач: Жељко Станков

Делегат: Милош Петковић

Стадион: Кристална Дворана

Посматрач: Зоран Богданов

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Милован Чичић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Игор Младеновић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: СРЦ Јединство

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Драгутин Божовић

Стадион: дворана Смедерево

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Марко Мајсторовић

Делегат: Михајло Надаждин

Стадион: СЦ Раковица

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Зоран Антонић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Кристална Дворана

Делегат: Милош Лазаревић

Први судија: Радослав Миленковић

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Милош Живановић

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Предраг Лазаревић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Марко Савић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Рајко Катанић

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Срђан Михајловић

Стадион: СРЦ Јединство

Први судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Милош Радановић

Посматрач: Жељко Станков

Други судија: Марјан Сарка

Стадион: СРЦ Дубочица

Делегат: Александар Симоновић

Посматрач: Владимир Франета

Први судија: Александар Минић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Немања Костић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Братислав Јовић

Делегат: Саша Стефановић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Марко Савић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: дворана Смедерево

Делегат: Милош Берисавац

Први судија: Радослав Миленковић

Други судија: Немања Радић

Трећи судија: Милош Живановић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Драган Радовановић

Први судија: Марјан Сарка

Стадион: СПЦ Војводина

Други судија: Милош Живановић

Први судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: СЦ Шивара

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Милош Грујић

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Александар Минић

Делегат: Микица Стојиљковић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Дејан Стајић

Посматрач: Рајко Катанић

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Мирослав Марјановић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Томислав Чолић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: Кристална сала

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: СРЦ Јединство

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Стефан Батиница

Посматрач: Божидар Нинчић

Делегат: Борис Правиловић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Посматрач: Ђорђе Билић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Томислав Чолић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Милош Грујић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Трећи судија: Игор Младеновић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Посматрач: Жељко Станков

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Бојан Николић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Далибор Златковић

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Милован Марјановић

Стадион: Кристална сала

Први судија: Ђорђе Нинић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Делегат: Милош Берисавац

Трећи судија: Милош Живановић

Стадион: Чика Душко Јовановић

Посматрач: Александар Вељовић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Дарко Петронијевић

Стадион: СПЦ Војводина

Посматрач: Миле Бекрић

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Милош Радановић

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Иван Биорац

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података