Судије

Друга Футсал лига 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: СРЦ Дубочица

ВАР: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Братислав Јовић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: СРЦ Бреза

ВАР: Никола Алексић

R: Предраг Лазаревић

R: Душан Арсовић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Ђорђе Нинић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Драгутин Божовић

R: Милош Јоцовић

R: Благоје Мијаиловић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Оливер Николић

R: Иван Станковић

R: Милош Грујић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Бранко Галић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: УФК Лагатор

R: Владан Ђермановић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Раденко Бошковић

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Ђорђе Нинић

Стадион: Кристална Дворана

ВАР: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

R: Марјан Сарка

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион:

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Никола Алексић

R: Милош Јоцовић

R: Владимир Тошић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: Чика Душко Јовановић

ВАР: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион:

R: Стефан Батиница

Делегат: Божидар Нинчић

ВАР: Никола Рабреновић

R: Бранко Галић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Владан Миладиновић

R: Марко Мајсторовић

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Ђорђе Нинић

R: Иван Биорац

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: спортска хала Бреза

ВАР: Бојан Граовац

R: Владан Ђермановић

R: Бане Папишта

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: СРЦ Дубочица

ВАР: Оливер Николић

R: Милош Грујић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Владимир Франета

R: Братислав Јовић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Саша Стефановић

R: Александар Ранђеловић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

ВАР: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Леонардо Матић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

ВАР: Александар Јакшић

R: Душан Арсовић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Александар Комадинић

R: Братислав Јовић

Стадион: Кристална сала

ВАР: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Ђорђе Нинић

Делегат: Жељко Марић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УФК Лагатор

R: Радослав Миленковић

R: Марко Мартиновић

Делегат: Милош Радановић

Посматрач: Ђорђе Билић

ВАР: Далибор Станковић

Стадион: спортска хала Бреза

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Зоран Антонић

ВАР: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

R: Бојан Буројевић

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Никола Алексић

R: Бранко Галић

R: Иван Биорац

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Иван Биорац

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Никола Алексић

R: Бранко Галић

R: Стефан Батиница

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Данијел Ристић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: СРЦ Дубочица

ВАР: Милош Грујић

R: Александар Ранђеловић

R: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Никола Рабреновић

R: Предраг Лазаревић

R: Владимир Тошић

Посматрач: Рајко Катанић

Делегат: Михајло Надаждин

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Петар Радојчић

R: Предраг Вујић

R: Драгутин Божовић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: Кристална Дворана

Посматрач: Раденко Бошковић

Делегат: Милош Радановић

ВАР: Драгутин Божовић

R: Милош Јоцовић

R: Владимир Тошић

Стадион: спортска хала Бреза

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Ђорђе Нинић

R: Душан Арсовић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

ВАР: Братислав Јовић

R: Милош Грујић

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Никола Павловић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Ђорђе Билић

R: Страхиња Радовић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: СРЦ Јединство

R: Владимир Тошић

R: Бане Папишта

ВАР: Бојан Граовац

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Братислав Јовић

R: Милош Грујић

R: Марко Мајсторовић

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: СЦ Младост

R: Иван Станковић

R: Милош Грујић

ВАР: Оливер Николић

Делегат: Леонардо Матић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: спортска сала Бојник

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Страхиња Радовић

Посматрач: Сретен Васић

R: Никола Алексић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Стефан Батиница

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: спортска хала Бреза

ВАР: Оливер Николић

R: Милош Грујић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

R: Владан Ђермановић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: СРЦ Дубочица

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

ВАР: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Драгутин Божовић

R: Милош Јоцовић

R: Марјан Сарка

Делегат: Жељко Марић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Кристална сала

ВАР: Никола Алексић

R: Иван Биорац

R: Предраг Лазаревић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Владан Ђермановић

R: Никола Павловић

R: Владан Радуловић

Посматрач: Жељко Станков

Делегат: Ненад Митић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Никола Алексић

R: Марко Мајсторовић

R: Владимир Тошић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: хала ОШ Кирил Савић

ВАР: Оливер Николић

R: Милош Грујић

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Марјан Сарка

R: Благоје Мијаиловић

R: Иван Биорац

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: СРЦ Јединство

Делегат: Предраг Бељевић

R: Бранко Галић

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Драгутин Божовић

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Данијел Ристић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Бранко Галић

R: Предраг Лазаревић

R: Никола Павловић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: спортска хала Бреза

R: Немања Радић

ВАР: Никола Алексић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: Кристална сала

ВАР: Драгутин Божовић

R: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Центар Миленијум

R: Иван Биорац

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Марјан Сарка

R: Благоје Мијаиловић

R: Владимир Тошић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: СРЦ Дубочица

ВАР: Братислав Јовић

R: Данијел Ристић

R: Иван Станковић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Чика Душко Јовановић

ВАР: Небојша Панић

R: Никола Алексић

R: Владан Радуловић

Посматрач: Александар Комадинић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Стефан Батиница

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Посматрач: Раденко Бошковић

Делегат: Ђорђе Марковић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Иван Биорац

R: Бранко Галић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Бане Папишта

R: Владан Ђермановић

R: Никола Павловић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Ђорђе Нинић

R: Марко Мајсторовић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Далибор Станковић

R: Радослав Миленковић

R: Марко Мартиновић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Никола Алексић

R: Бане Папишта

R: Бојан Граовац

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: Кристална сала

ВАР: Владан Радуловић

R: Бранко Галић

R: Марко Савић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Чика Душко Јовановић

ВАР: Братислав Јовић

R: Стеван Лазаревић

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: спортска сала Бојник

ВАР: Бојан Милић

R: Марко Савић

R: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: СРЦ Јединство

Делегат: Божидар Нинчић

ВАР: Никола Рабреновић

R: Иван Биорац

R: Марко Мајсторовић

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Милош Грујић

R: Александар Ранђеловић

R: Игор Младеновић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: спортска хала Бреза

ВАР: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Немања Радић

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Милош Радановић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Бранко Галић

R: Бане Папишта

Делегат: Милош Лазаревић

R: Ђорђе Нинић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Владан Радуловић

R: Бранко Галић

R: Предраг Лазаревић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

Посматрач: Драган Милосављевић

ВАР: Бојан Буројевић

R: Немања Радић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Марјан Сарка

R: Благоје Мијаиловић

R: Предраг Вујић

Делегат: Жељко Марић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Милош Грујић

R: Стеван Лазаревић

R: Марко Мајсторовић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: Кристална Дворана

ВАР: Небојша Панић

R: Никола Рабреновић

R: Иван Биорац

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Чика Душко Јовановић

ВАР: Никола Алексић

R: Ђорђе Нинић

R: Марко Савић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: СРЦ Дубочица

ВАР: Милош Грујић

R: Стеван Лазаревић

R: Александар Ранђеловић

Посматрач: Сретен Васић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Никола Алексић

R: Марко Мајсторовић

R: Владимир Тошић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Данијел Ристић

Посматрач: Александар Комадинић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Марјан Сарка

R: Благоје Мијаиловић

R: Марко Савић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Никола Рабреновић

R: Бранко Галић

R: Предраг Вујић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Предраг Лазаревић

R: Ђорђе Нинић

R: Стефан Батиница

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: Спортска сала Бреза

ВАР: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Посматрач: Драган Милосављевић

R: Немања Радић

Стадион: ош.Кирило Савић

ВАР: Оливер Николић

R: Александар Минић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: СРЦ Обреновац

R: Предраг Вујић

Делегат: Милош Радановић

Посматрач: Драган Радисавчевић

ВАР: Милош Јоцовић

R: Марјан Сарка

Стадион: Кристална Дворана

ВАР: Владан Радуловић

R: Никола Алексић

R: Бранко Галић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: Чика Душко Јовановић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Сретен Васић

R: Бојан Милић

ВАР: Милош Грујић

R: Иван Станковић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

R: Стефан Батиница

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Владимир Тошић

Посматрач: Жељко Станков

Делегат: Михајло Надаждин

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Оливер Николић

R: Игор Младеновић

R: Иван Станковић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: хала ОШ Кирил Савић

ВАР: Никола Рабреновић

R: Никола Алексић

R: Бранко Галић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: СРЦ Дубочица

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Немања Радић

Посматрач: Александар Комадинић

Делегат: Никола Вељковић

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Оливер Николић

R: Александар Минић

R: Стефан Батиница

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Кристална Дворана

ВАР: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

R: Марко Савић

Делегат: Жељко Марић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Чика Душко Јовановић

Посматрач: Александар Вељовић

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Петар Радојчић

R: Бранко Галић

R: Ђорђе Нинић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

R: Владимир Тошић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: Спортска сала Бреза

ВАР: Далибор Станковић

R: Радослав Миленковић

R: Марко Мартиновић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: СРЦ Обреновац

Посматрач: Драган Радовановић

R: Предраг Вујић

R: Бане Папишта

Делегат: Милош Радановић

ВАР: Бојан Граовац

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Милош Грујић

R: Стеван Лазаревић

R: Дејан Стајић

Делегат: Никола Вељковић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: УСЦ Бањица

Посматрач: Зоран Богданов

ВАР: Оливер Николић

R: Александар Минић

R: Бојан Милић

Делегат: Владан Миладиновић

Стадион: ош.Кирило Савић

ВАР: Петар Радојчић

R: Милош Јоцовић

R: Милош Тошић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Ђорђе Нинић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Стефан Батиница

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Чика Душко Јовановић

ВАР: Бојан Граовац

R: Немања Радић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Александар Комадинић

R: Марко Мајсторовић

Стадион: Кристална Дворана

ВАР: Братислав Јовић

R: Стеван Лазаревић

Посматрач: Сретен Васић

Делегат: Жељко Марић

R: Предраг Вујић

Стадион: Спортсак сала Бреза

ВАР: Никола Алексић

R: Ђорђе Нинић

R: Бранко Галић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: СРЦ Дубочица

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Саша Стефановић

R: Иван Станковић

ВАР: Александар Минић

Стадион: УСЦ Бањица

ВАР: Милош Јоцовић

R: Владимир Тошић

R: Предраг Вујић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: Чика Душко Јовановић

ВАР: Милош Грујић

R: Александар Ранђеловић

R: Стеван Лазаревић

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

ВАР: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: ош.Кирило Савић

ВАР: Владан Радуловић

R: Стефан Батиница

Делегат: Миле Бекрић

R: Марко Мајсторовић

Стадион: СЦ Младост

ВАР: Иван Станковић

R: Стефан Филиповић (С)

R: Данијел Ристић

Делегат: Ненад Мутавџић

Стадион: СРЦ Обреновац

ВАР: Никола Алексић

R: Бранко Галић

R: Иван Биорац

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СРЦ Јединство

ВАР: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

R: Предраг Вујић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: СРЦ Бреза

R: Александар Минић

R: Немања Радић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Драган Милосављевић

ВАР: Бојан Милић

Стадион: СРЦ Дубочица

Делегат: Владан Миладиновић

R: Игор Младеновић

ВАР: Александар Ранђеловић

R: Жељко Стоилков

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: Центар Миленијум

ВАР: Никола Рабреновић

R: Никола Алексић

R: Марјан Сарка

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Кристална Дворана

ВАР: Бранко Галић

R: Иван Биорац

R: Благоје Мијаиловић

Делегат: Роберт Петровић

Стадион: УФК Лагатор

ВАР: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Рајко Катанић

Делегирање