ORLOVI — „A” SELEKCIJA

Upoznaj tim
Kalendar

Utakmice reprezentacije

Septembar

01.

Ned

KPE 2021- ženska A selekcija

Kazahstan — Srbija

06.

Pet

KPE 2021- selekcija do 21

Rusija — Srbija

06.

Pet

Prijateljska selekcija do 19

Srbija — Izrael

07.

Sub

KPE 2020 – A selekcija

Srbija — Portugalija

07.

Sub

Prijateljska selekcija do 18

Italija — Srbija

08.

Ned

Prijateljska selekcija do 19

Srbija — Mađarska

09.

Pon

Prijateljska selekcija do 18

Italija — Srbija

10.

Uto

KPE 2020 – A selekcija

Luksemburg — Srbija

10.

Uto

Prijateljska selekcija do 19

Srbija — Crna Gora

10.

Uto

KPE 2021 - selekcija do 21

Srbija — Letonija

18.

Sre

Prijateljska ženska selekcija do 19

Srbija — Crna Gora

20.

Pet

Prijateljska ženska selekcija do 19

Srbija — Crna Gora

23.

Pon

Prijateljska fustal - A selekcija

Holandija — Srbija

23.

Pon

Prijateljska ženska selekcija do 17

Italija — Srbija

24.

Uto

Prijateljska fustal - A selekcija

Holandija — Srbija

25.

Sre

Prijateljska ženska selekcija do 17

Italija — Srbija

Oktobar

01.

Uto

Prijateljska futsal - ženska A selekcija

Srbija — Ukrajina

02.

Sre

KPE 2020 – ženska selekcija do 19

Belorusija — Srbija

02.

Sre

Prijateljska futsal - ženska A selekcija

Srbija — Ukrajina

05.

Sub

KPE 2021 – ženska A selekcija

Severna Makedonija — Srbija

05.

Sub

KPE 2020 – ženska selekcija do 19

Srbija — Kipar

08.

Uto

KPE 2020 - selekcija do 19

Rumunija — Srbija

08.

Uto

KPE 2020 – ženska selekcija do 19

Srbija — Engleska

08.

Uto

KPE 2021 - ženska A selekcija

Srbija — Austrija

11.

Pet

KPE 2020 - selekcija do 19

Srbija — Litvanija

11.

Pet

KPE 2021 – selekcija do 21

Bugarska — Srbija

14.

Pon

KPE 2020 – A selekcija

Litvanija — Srbija

14.

Pon

KPE 2020 - selekcija do 19

Srbija — Španija

15.

Uto

KPE 2021 – selekcija do 21

Poljska — Srbija

23.

Sre

KPS 2020 - Futsal A selekcija

Švajcarska — Srbija

24.

Čet

KPS 2020 - Futsal A selekcija

Belgija — Srbija

26.

Sub

KPS 2020 - Futsal A selekcija

Francuska — Srbija

30.

Sre

KPE 2020 – selekcija do 17

Srbija — Mađarska

Novembar

09.

Sub

KPE 2021- ženska A selekcija

Francuska — Srbija

14.

Čet

KPE 2020 – A selekcija

Srbija — Luksemburg

15.

Pet

KPE 2021 – selekcija do 21

Srbija — Estonija

16.

Sub

Prijateljska futsal – ženska A selekcija

Mađarska — Srbija

17.

Ned

Prijateljska futsal – ženska A selekcija

Srbija — Mađarska

17.

Ned

KPE 2020 – A selekcija

Srbija — Ukrajina

19.

Uto

KPE 2021 – selekcija do 21

Srbija — Rusija