Omladinska reprezentacija (U19) izborila je plasman u elit rundu kvalifikacija za Prvenstvo Evrope
Žreb parova 1/8 finala Kupa Srbije biće održan 15.oktobra (13,00) u Sportskom centru FSS
Aleksandar Mitrović postigao 29 golova u 53 utakmice za Srbiju i prestigao Dušana Bajevića na večnoj listi najboljih strelaca u dresu sa državnim grbom
Zimski trening kamp "Igraj za Srbiju" od 22. do 28. decembra, prijave u toku

ORLOVI — „A” SELEKCIJA

Upoznaj tim
Kalendar

Utakmice reprezentacije

Oktobar

01.

Uto

Prijateljska futsal - ženska A selekcija

Srbija — Ukrajina

02.

Sre

KPE 2020 – ženska selekcija do 19

Belorusija — Srbija

02.

Sre

Prijateljska futsal - ženska A selekcija

Srbija — Ukrajina

05.

Sub

KPE 2021 – ženska A selekcija

Severna Makedonija — Srbija

05.

Sub

KPE 2020 – ženska selekcija do 19

Srbija — Kipar

08.

Uto

KPE 2020 - selekcija do 19

Rumunija — Srbija

08.

Uto

KPE 2021 - ženska A selekcija

Srbija — Austrija

08.

Uto

KPE 2020 – ženska selekcija do 19

Srbija — Engleska

10.

Čet

Prijateljska - A selekcija

Srbija — Paragvaj

11.

Pet

KPE 2020 - selekcija do 19

Srbija — Litvanija

11.

Pet

KPE 2021 – selekcija do 21

Bugarska — Srbija

14.

Pon

KPE 2020 - selekcija do 19

Srbija — Španija

14.

Pon

KPE 2020 – A selekcija

Litvanija — Srbija

15.

Uto

KPE 2021 – selekcija do 21

Poljska — Srbija

23.

Sre

KPS 2020 - Futsal A selekcija

Švajcarska — Srbija

24.

Čet

KPE 2020 - selekcija do 17

Srbija — Letonija

24.

Čet

KPS 2020 - Futsal A selekcija

Belgija — Srbija

26.

Sub

KPS 2020 - Futsal A selekcija

Francuska — Srbija

27.

Ned

KPE 2020 - selekcija do 17

Srbija — Belorusija

30.

Sre

KPE 2020 – selekcija do 17

Srbija — Mađarska

Novembar

09.

Sub

KPE 2021- ženska A selekcija

Francuska — Srbija

14.

Čet

KPE 2020 – A selekcija

Srbija — Luksemburg

15.

Pet

KPE 2021 – selekcija do 21

Srbija — Estonija

16.

Sub

Prijateljska futsal – ženska A selekcija

Mađarska — Srbija

17.

Ned

Prijateljska futsal – ženska A selekcija

Srbija — Mađarska

17.

Ned

KPE 2020 – A selekcija

Srbija — Ukrajina

19.

Uto

KPE 2021 – selekcija do 21

Srbija — Rusija

Decembar

02.

Pon

Prijateljska futsal - A selekcija

Poljska — Srbija

03.

Uto

Prijateljska futsal - A selekcija

Poljska — Srbija