Судије Прве Футсал лиге

images/sudije/aleksic_nikola
Никола Алексић
Београд
29.10.1982
images/sudije/bozovic_dragutin
Драгутин Божовић
Кула
06.05.1976
images/sudije/dubaic_djuro
Ђуро Дубаић
Апатин
06.02.1979
images/sudije/jaksic_aleksandar
Александар Јакшић
Горњи Милановац
08.06.1975
images/sudije/matovic_slavenko
Славенко Матовић
Београд
08.03.1973
images/sudije/panic_nebojsa
Небојша Панић
Београд
24.02.1980
images/sudije/radisavcevic_dragan
Драган Радисавчевић
Краљево
01.05.1973
images/sudije/radovic_damir
Дамир Радовић
Београд
29.04.1973
images/sudije/radojcic_petar
Петар Радојчић
Инђија
18.02.1981
images/sudije/radulovic_goran
Горан Радуловић
Прокупље
30.03.2017
images/sudije/radulovic_vladan
Владан Радуловић
Београд
22.05.1978
images/sudije/spasic_bojan
Бојан Спасић
Лазаревац
30.03.2017
images/sudije/stajic_dejan
Дејан Стајић
Врање
06.12.1980
images/sudije/lazarevic_predrag
Предраг Лазаревић
Београд
07.01.1983
images/sudije/stantic_tadija
Тадија Стантић
Суботица
16.09.1983
images/male-conture-100x130.png
Дејан Миљковић
Суботица
13.01.1974
images/sudije/radosavljevic_darko
Дарко Радосављeвић
Крагујевац
22.05.1983
images/sudije/cvetkovic_marko
Марко Цветковић
Лесковац
28.01.1986
images/male-conture-100x130.png
Марко Мартиновић
Лазаревац
09.08.1990
images/male-conture-100x130.png
Милан Пенчић
Београд
06.02.1991
images/male-conture-100x130.png
Никола Костић
Крагујевац
15.01.1993
images/male-conture-100x130.png
Бојан Богдановић
Чачак
29.03.1984
images/sudije/petrovic_djordje
Ђорђе Петровић
Чачак
06.05.1990
images/male-conture-100x130.png
Братислав Јовић
Ниш
26.06.1991
images/male-conture-100x130.png
Оливер Николић
Ниш
13.03.1991
images/male-conture-100x130.png
Бојан Буројевић
Чачак
01.01.1996
Судија прве категорије
images/male-conture-100x130.png
Дамир Наглић
Београд
01.10.2000
Судија прве категорије
images/male-conture-100x130.png
Александар Минић
Књажевац
01.01.2000
Судија прве категорије
images/male-conture-100x130.png
Владан Цветковић
Ниш
01.01.2001
Судија прве категорије
images/sudije/pantovic_branislav
Бранислав Пантовић
Рума
20.03.1985
Судија прве категорије