Судијска комисија

images/sudije/petrovic_zoran.png
Зоран Петровић (Бг)
Београд
10.04.1952
Председник, делегирање судија Супер и Прве лиге Србија
images/sudije/jovanetic_bosko.png
Бошко Јованетић
Ужице
30.08.1973
Члан, aнализа суђења Супер и Прве лиге Србија
images/sudije/petrovic_zoran_sb.png
Зоран Петровић (СБ)
Сокобања
09.05.1952
Члан, делегирање посматрача Супер и Прве лиге Србија
images/sudije/vujovic_majo.png
Мајо Вујовић
Нови Сад
11.07.1974
Члан, делегирање судија, посматрача и анализа суђења Српске лиге група "Београд" и "Војводина"
images/sudije/mrakic_dusan.png
Душан Мракић
Београд
24.08.1957
Члан, делегирање судија, посматрача и анализа суђења Српске лиге група "Запад" и "Исток"