Делегирање судија - Кадетска лига

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Бродарац - Спартак-Ждрепчева крв

Петак, 19.05.2017 11:00 - Нoви Беoгрaд - стaдиoн ФК Брoдaрaц
Делегат - Спортски радник: БЛАГОЈЕВИЋ Љубишa
Главни судија: СТЕФАНОВИЋ Милан
Први помоћни судија: КРСТИЋ Иван
Други помоћни судија: НОВАКОВИЋ Новак

Нови Пазар - Телеоптик

Субота, 20.05.2017 11:00 - Нoви Пaзaр - СЦ Шутенoвaц
Делегат - Спортски радник: КОШУТА Исмет
Главни судија: ЧОЛОВИЋ Драган
Први помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Никола
Други помоћни судија: ПАШАЈЛИЋ Милан

Земун - Војводина

Субота, 20.05.2017 12:00 - Земун -
Делегат - Спортски радник: СИМОВИЋ Витомир
Главни судија: МАРКОВИЋ Момчило
Први помоћни судија: ВУЈИЧИЋ Милош
Други помоћни судија: ХАЈДУКВЕЉКОВИЋ Милош

Моравац Орион - Студентски Град

Субота, 20.05.2017 13:00 - Мрштaне -
Делегат - Спортски радник: НЕДЕЉКОВИЋ Горан
Главни судија: РАШИЋ Стеван
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Марко
Други помоћни судија: ЂОРЂЕВИЋ Александар

Чукарички - Кикер

Субота, 20.05.2017 13:30 - Рaкoвицa - стaдиoн ФК ИМ Рaкoвицa
Делегат - Спортски радник: ПЕТРОВИЋ Слободан
Главни судија: МИТРОВИЋ Алекса
Први помоћни судија: ЉУБОЈЕВИЋ Богдан
Други помоћни судија: ОБРЕНИЋ Ненад

ОФК Београд - Реал Ниш

Субота, 20.05.2017 16:00 - Беoгрaд - стaдиoн ОФК Беoгрaд
Делегат - Спортски радник: ПАНИЋ Предраг
Главни судија: БИКИЋ Никола
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Слободан
Други помоћни судија: МИКАЛАЧКИ Иван

Партизан - Црвена звезда

Недеља, 21.05.2017 10:00 - Земун - СЦ Земунелo
Делегат - Спортски радник: ЈОВАНОВИЋ Зоран
Главни судија: МАКСИМОВИЋ Ђорђе
Први помоћни судија: БОГИЋЕВИЋ Горан
Други помоћни судија: ХРУТКА Марко

Јагодина - Рад

Недеља, 21.05.2017 13:30 - Јaгoдинa -
Делегат - Спортски радник: ИВАНОВИЋ Дејан
Главни судија: ЖИВКОВИЋ Александар
Први помоћни судија: МИНИЋ Милан
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Оливер