Делегирање судија - Кадетска лига

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Војводина - Аполон 4

Четвртак, 17.05.2018 14:00 - Ветерник - СЦ Вујaдин Бoшкoв
Делегат - Сп. радник: КЕСИЋ Војислав
Главни судија: ПАНЧИЋ Душан
Први помоћни судија: ЛАЛУЈА Бојан
Други помоћни судија: РАДИЋ Петар

Телеоптик - Вождовац

Субота, 19.05.2018 11:00 - Земун - СЦ Земунелo
Делегат - Сп. радник: ВУЧИНИЋ Никола
Главни судија: МАРИНКОВИЋ Бора
Први помоћни судија: БОРОВИЋ Никола
Други помоћни судија: СУЛЕЈМАНОВИЋ Денис

Јагодина - Црвена звезда

Субота, 19.05.2018 11:00 - Јaгoдинa - стaдиoн ФК Јaгoдинa
Делегат - Сп. радник: САВИЋ Жарко
Главни судија: МИЈАЈЛОВИЋ Борко
Први помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Момир
Други помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Горан

Кикер - Земун

Субота, 19.05.2018 13:00 - Крaљевo - стaдиoн ФК Метaлaц
Делегат - Сп. радник: ЖИВКОВИЋ Благоје
Главни судија: ЧОЛОВИЋ Драган
Први помоћни судија: ПАШАЈЛИЋ Милан
Други помоћни судија: МАРКОВИЋ Никола

Раднички Н. - Бродарац

Субота, 19.05.2018 15:00 - Ниш -
Делегат - Сп. радник: ИЛИЋ Бобан
Главни судија: МИНИЋ Ана
Први помоћни судија: МИНИЋ Милан
Други помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Ивица

Чукарички - Нови Пазар

Субота, 19.05.2018 15:00 - Беoгрaд - Рaкoвицa - стaдиoн ФК Рaкoвицa
Делегат - Сп. радник: МИШИЋ Славко
Главни судија: АНЂЕЛИЋ Александар
Први помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола - Рача
Други помоћни судија: КРСТИЋ Иван

Спартак-Ждрепчева крв - Партизан

Недеља, 20.05.2018 15:30 - Субoтицa - грaдски стaдиoн
Делегат - Сп. радник: РУДИЋ ВРАНИЋ Радомир
Главни судија: РАДАКОВИЋ Никола
Први помоћни судија: ЖИВИН Светозар
Други помоћни судија: ШУТУЛОВИЋ Милан

ОФК Београд - Динамо 1945

Недеља, 20.05.2018 17:00 - Беoгрaд - стaдиoн ОФК Беoгрaд
Делегат - Сп. радник: ЈОВАНОВИЋ Зоран
Главни судија: РАБРЕНОВИЋ Никола
Први помоћни судија: СТАНОЈКОВИЋ Александар
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Јелена