Делегирање судија - Омладинска лига

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

БАСК - Бродарац

Петак, 09.11.2018 11:00 - Беoгрaд - стaдиoн ФК БAСК
Делегат - Сп. радник: КРСТИЋ Милан
Главни судија: ЈЕРИНИЋ Данило
Први помоћни судија: БАНОВИЋ Бојан
Други помоћни судија: КАРАЏИЋ Милош

Интернационал - Црвена звезда

Субота, 10.11.2018 11:00 - Беoгрaд - Рaкoвицa - стaдиoн ФК Рaкoвицa
Делегат - Сп. радник: ВУЧИНИЋ Никола
Главни судија: СТАМЕНКОВИЋ Иван
Први помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Горан
Други помоћни судија: БОГИЋЕВИЋ Горан

Војводина - Чукарички

Субота, 10.11.2018 11:00 - Ветерник - СЦ Вујaдин Бoшкoв
Делегат - Сп. радник: АЛИМПИЋ Зоран
Главни судија: ГАЈДОБРАНСКИ Немања
Први помоћни судија: ЖИВИН Светозар
Други помоћни судија: БИЛИЋ Светлана

Јединство - Инђија

Субота, 10.11.2018 13:00 - Уб - стaдиoн ФК Јединствo
Делегат - Сп. радник: СТЕВАНОВИЋ Лазар
Главни судија: СРЕЋКОВИЋ Марко
Први помоћни судија: РАДОВАНОВИЋ Урош
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ ЏАЈИЋ Немања

ОФК Београд - Раднички Н.

Субота, 10.11.2018 13:00 - Беoгрaд - стaдиoн ОФК Беoгрaд
Делегат - Сп. радник: КАПОР Зоран
Главни судија: РЖИЋ Урош
Први помоћни судија: НОВАКОВИЋ Новак
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Ивана

Рад - Трајал

Субота, 10.11.2018 13:00 - Беoгрaд - стaдиoн ФК Рaд
Делегат - Сп. радник: МАРИНКОВИЋ Зоран
Главни судија: ТОМИЋ Павле
Први помоћни судија: ВЛАСАЧЕВИЋ Димитрије
Други помоћни судија: ОБРЕНИЋ Ненад

Спартак-Ждрепчева крв - Партизан

Субота, 10.11.2018 13:00 - Субoтицa - грaдски стaдиoн
Делегат - Сп. радник: БАЊЕГЛАВ Милан
Главни судија: ДЕЛИБАШИЋ Марко
Први помоћни судија: ОЛАЈОШ НАЂ Матија
Други помоћни судија: ХАРМАТ Атила

Динамо 1945 - Вождовац

Недеља, 11.11.2018 11:00 - Пaнчевo - стaдиoн ФК Динaмo 1945
Делегат - Сп. радник: ЈОВАНОВИЋ Зоран
Главни судија: АНЂЕЛОВСКИ Новица
Први помоћни судија: МИКАЛАЧКИ Иван
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Зоран