Делегирање судија - Српска лига Исток

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Јединство - Власина

Субота, 29.04.2017 16:30 - Параћин
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Бојан
Први помоћни судија: БОЖОВИЋ Јован
Други помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Милош
Четврти судија: ЋИРИЋ Стефан
Делегат - Посматрач: ЗЛАТКОВИЋ Драган
Посматрач:

ОФК Синђелић - Радан

Субота, 29.04.2017 16:30 - Ниш
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: ЂУРЂЕВИЋ Немања
Први помоћни судија: БЛАГОЈЕВИЋ Иван
Други помоћни судија: ЈАКОВЉЕВИЋ Славиша
Четврти судија: МИНИЋ Ана
Делегат - Посматрач: СИМИЋ Драган
Посматрач:

Дунав - Тимок

Субота, 29.04.2017 16:30 - Прахово
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: ФИЛИПОВИЋ Стефан
Први помоћни судија: ТОДОРОВИЋ Немања
Други помоћни судија: МАРЈАНОВИЋ Александар
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ВЕЉКОВИЋ Драган
Посматрач:

Јединство - Трстеник ППТ

Субота, 29.04.2017 16:30 - Бошњаце
Делегат - Спортски радник: МИРКОВИЋ Витомир
Главни судија: НЕШИЋ Данијел
Први помоћни судија: ПЕТКОВИЋ Милан
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Саша
Четврти судија: ЦВЕТКОВИЋ Јелена
Делегат - Посматрач:
Посматрач: КОМАДИНИЋ Александар

Раднички (С) - Пуковац

Субота, 29.04.2017 16:30 - Свилајнац
Делегат - Спортски радник: МАТИЋ Леонардо
Главни судија: РАШИЋ Милан
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милош
Други помоћни судија: СТАНКОВИЋ Ненад
Четврти судија: ВЕСЕЛИНОВИЋ Младен
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛЕНКОВИЋ Александар

Озрен - Цар Константин

Субота, 29.04.2017 16:30 - Сокобања
Делегат - Спортски радник: МАРЈАНОВИЋ Јован
Главни судија: МИТРОВИЋ Марко
Први помоћни судија: ЂОКИЋ Марко
Други помоћни судија: ЂОРЂЕВИЋ Александар
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Јован
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПАУНОВИЋ Игор

Моравац Орион - Табане 1970

Недеља, 30.04.2017 16:30 - Мрштане
Делегат - Спортски радник: СЛАВКОВИЋ Горан
Главни судија: ЈОВИЋ Братислав
Први помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Горан
Други помоћни судија: РИСТИЋ Александар
Четврти судија: БАБИЋ Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СТЕФАНОВИЋ Саша

Темнић 1924 - Слога Деспотовац

Недеља, 30.04.2017 16:30 - Варварин
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Немања
Први помоћни судија: МИЛИЋЕВИЋ Срђан
Други помоћни судија: ИВАНОВИЋ Бојан
Четврти судија: МИЛОСАВЉЕВИЋ Владимир
Делегат - Посматрач: ЈАНКОВИЋ Горан
Посматрач: