Делегирање судија - Српска лига Исток

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Ртањ - Будућност

Субота, 23.03.2019 16:00 - Бољевац
Делегат - Сп. радник: АРСИЋ Небојша
Главни судија: ФИЛИПОВИЋ Стефан
Први помоћни судија: ТОДОРОВИЋ Немања
Други помоћни судија: ТОДОСИЈЕВИЋ Милош
Четврти судија: РАЈКОВИЋ Игор
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛЕНКОВИЋ Александар

Јединство (Б) - Заплањац

Субота, 23.03.2019 16:00 - Бошњаце
Делегат - Сп. радник: МИЛИЋ Давид
Главни судија: МИТРОВИЋ Немања
Први помоћни судија: МИЛИЋЕВИЋ Срђан
Други помоћни судија: МИЛОЈКОВИЋ Лазар
Четврти судија: МИЉКОВИЋ Миљан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: НЕДЕЉКОВИЋ Владимир

Трстеник ППТ - Јединство (П)

Субота, 23.03.2019 16:00 - Трстеник
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ГРУЈИЋ Милош
Први помоћни судија: РИСТИЋ Александар
Други помоћни судија: РАНЂЕЛОВИЋ Александар
Четврти судија: ВУКАДИНОВИЋ Александар
Делегат - Посматрач: ОБРАДОВИЋ Срђан
Посматрач:

ОФК Синђелић - Пуковац

Субота, 23.03.2019 16:00 - Ниш
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МАРЕК Душан
Први помоћни судија: ИВАНОВИЋ Бојан
Други помоћни судија: ТОШИЋ Милош
Четврти судија: ТРАЈКОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ЛУКИЋ Драган
Посматрач:

Јагодина Табане - Раднички (П)

Субота, 23.03.2019 16:00 - Јагодина
Делегат - Сп. радник: МАТИЋ Леонардо
Главни судија: МИЛАДИНОВИЋ Душан
Први помоћни судија: КРСТИЋ Слободан
Други помоћни судија: АНТИЋ Никола
Четврти судија: ЈОВИЋ Братислав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СИМИЋ Драган

Раднички (С) - Цар Константин

Субота, 23.03.2019 16:00 - Свилајнац
Делегат - Сп. радник: МАРЈАНОВИЋ Јован
Главни судија: ПЕТКОВИЋ Јован
Први помоћни судија: БОЖИНОВИЋ Душан
Други помоћни судија: ЈОТОВИЋ Немања
Четврти судија: СТОЈАНОВИЋ Саша
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПОЉАКОВИЋ Драган

СФС Борац - Дунав

Недеља, 24.03.2019 11:00 - Параћин
Делегат - Сп. радник: ПОПОВИЋ Небојша
Главни судија: ЂОКИЋ Стефан
Први помоћни судија: ХРИСТОВ Предраг
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Оливер
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПОПОВИЋ Берислав

Темнић 1924 - Моравац Орион

Недеља, 24.03.2019 16:00 - Варварин
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЋИРИЋ Стефан
Први помоћни судија: МАРИНКОВИЋ Душан
Други помоћни судија: МИТИЋ Андреја
Четврти судија: БАБИЋ Никола
Делегат - Посматрач: МИНИЋ Ана
Посматрач:

Радан - Дубочица

Недеља, 24.03.2019 16:00 - Лебане
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: САВИЋ Душан
Први помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Александар
Други помоћни судија: ГМИТРОВИЋ Иван
Четврти судија: КЛИКОВАЦ Митар
Делегат - Посматрач: СТАЈИЋ Срђан
Посматрач: