Делегирање судија - Српска лига Запад

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Смедерево 1924 - Мокра Гора

Субота, 21.10.2017 11:00 - Смедерево
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВИШЊИЋ Марина
Први помоћни судија: СТОЈКОВИЋ Марко
Други помоћни судија: САВИЋ Небојша
Четврти судија: СИМИЋ Предраг
Делегат - Посматрач: ЈЕРЕМИЋ Владан
Посматрач:

Карађорђе - Пролетер

Субота, 21.10.2017 14:30 - Топола
Делегат - Сп. радник: МАРКОВИЋ Миливоје
Главни судија: ИВКОВИЋ Марко
Први помоћни судија: СИМИЋ Никола
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ ЏАЈИЋ Немања
Четврти судија: ЈОКИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МАТИЋ Мића

ФАП - Прово

Субота, 21.10.2017 14:30 - Прибој
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Милош
Први помоћни судија: ГОЈАКОВИЋ Андрија
Други помоћни судија: ГОВЕДАРЕВИЋ Александар
Четврти судија: ГРКОВИЋ Бојан
Делегат - Посматрач: КОЛЕНЧЕВИЋ Саша
Посматрач:

Шумадија - Будућност-Крушик 2014

Субота, 21.10.2017 14:30 - Аранђеловац
Делегат - Сп. радник: ДИНИЋ Владан
Главни судија: ДЕСПОТОВИЋ Небојша
Први помоћни судија: ТУБИЋ Његош
Други помоћни судија: МАРКОВИЋ Никола
Четврти судија: МАТИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СТОЈАДИНОВИЋ Драган

Полет - Слога (ПЖ)

Недеља, 22.10.2017 11:00 - Љубић
Делегат - Сп. радник: МАТОВИЋ Зоран
Главни судија: ЈАКОВЉЕВИЋ Младен
Први помоћни судија: ЂУРИЋ Жељко
Други помоћни судија: ЛЕКИЋ Милорад
Четврти судија: ЛУКИЋ Александар
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ВУЈИЧИЋ Зоран

Лозница - Златибор

Недеља, 22.10.2017 14:30 - Лозница
Делегат - Сп. радник: СИМЕУНОВИЋ Драган
Главни судија: ТРИПКОВИЋ Лазар
Први помоћни судија: ЂОРОВИЋ Никола
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милорад
Четврти судија: ВУЈОВИЋ Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПАВЛОВИЋ Саша

Железничар - Шумадија 1903

Недеља, 22.10.2017 14:30 - Лајковац
Делегат - Сп. радник: БОШКОВИЋ Драшко
Главни судија: МИХАИЛОВИЋ Марко
Први помоћни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Други помоћни судија: КРАСИЋ Младен
Четврти судија: ЂОРЂЕВИЋ Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ДАВИДОВИЋ Петар

Тутин - Јединство Путеви

Недеља, 22.10.2017 14:30 - Тутин
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВУКОВИЋ Урош
Први помоћни судија: РАДОВАНОВИЋ Урош
Други помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола - Рача
Четврти судија: СТОЈАНОВИЋ Никола
Делегат - Посматрач: КУБУРОВИЋ Милан
Посматрач:

Јединство - Млади Радник 1926

Недеља, 22.10.2017 14:30 - Уб
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВУЧИЋЕВИЋ Иван
Први помоћни судија: СТАРЧЕВИЋ Слободан
Други помоћни судија: НОВАКОВИЋ Илија
Четврти судија: ЂОРЂЕВИЋ Ненад
Делегат - Посматрач: ЦИЦВАРИЋ Драган
Посматрач: