Делегирање судија - Српска лига Запад

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

ФАП - Јошаница

Субота, 08.06.2019 17:30 - Прибој
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВУЧИЋЕВИЋ Иван
Први помоћни судија: ЛЕКИЋ Милорад
Други помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола - Рача
Четврти судија: ВУЈОВИЋ Никола
Делегат - Посматрач: СТЕВАНОВИЋ Владица
Посматрач:

Шумадија - Будућност-Крушик 2014

Субота, 08.06.2019 17:30 - Аранђеловац
Делегат - Сп. радник: ТОМИЋ Владимир
Главни судија: СИМИЋ Предраг
Први помоћни судија: ШАРЕНАЦ Урош
Други помоћни судија: ЈЕРЕМИЋ Стефан
Четврти судија: МИЛЕТИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ГАЈИЋ Милорад

Млади Радник 1926 - Дрина

Недеља, 09.06.2019 17:30 - Пожаревац
Делегат - Сп. радник: ЋУРГУЗ Остоја
Главни судија: БОРИСАВЉЕВИЋ Љубиша
Први помоћни судија: САВИЋ Небојша
Други помоћни судија: СТОЈКОВИЋ Марко
Четврти судија: ЂОРЂЕВИЋ Ненад
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ВЕСЕЛИНОВИЋ Слободан

Јединство - Полет

Недеља, 09.06.2019 17:30 - Уб
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан
Први помоћни судија: ЂОРЂЕВИЋ Дејан
Други помоћни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Четврти судија: МИРКОВИЋ Филип
Делегат - Посматрач: КАРАИЧИЋ Миленко
Посматрач:

Прово - Лозница

Недеља, 09.06.2019 17:30 - Прово
Делегат - Сп. радник: СИМЕУНОВИЋ Драган
Главни судија: ЈАКОВЉЕВИЋ Младен
Први помоћни судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милан
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Ненад
Четврти судија: ЂОРЂЕВИЋ Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПАВЛОВИЋ Саша

Слога 33 - Слога (ПЖ)

Недеља, 09.06.2019 17:30 - Петровац на Млави
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВУКОВИЋ Урош
Први помоћни судија: РАДОВАНОВИЋ Урош
Други помоћни судија: МАРКОВИЋ Никола
Четврти судија: БЕЛОИЦА Филип
Делегат - Посматрач: ВИЋЕНТИЈЕВИЋ Горан
Посматрач:

Смедерево 1924 - Тутин

Недеља, 09.06.2019 17:30 - Смедерево
Делегат - Сп. радник: БОШКОВИЋ Драшко
Главни судија: ВИШЊИЋ Марина
Први помоћни судија: МИЛОЈЕВИЋ Александра
Други помоћни судија: ЖИВКОВИЋ Марко
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Срђан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МАТИЋ Мића

Мокра Гора - Пролетер-Мих.

Недеља, 09.06.2019 17:30 - Зубин поток
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЧОЛОВИЋ Драган
Први помоћни судија: СИМИЋ Никола
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ ЏАЈИЋ Немања
Четврти судија: МИХАИЛОВИЋ Марко
Делегат - Посматрач: ВУКОСАВЉЕВИЋ Милован
Посматрач: