Делегирање судија - Српска лига Запад

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Полет - Шумадија 1903

Недеља, 04.06.2017 11:00 - Љубић
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: СТОЈАНОВИЋ Никола
Први помоћни судија: РАДОВАНОВИЋ Урош
Други помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола
Четврти судија: НИКИТОВИЋ Иван
Делегат - Посматрач: ЈЕРЕМИЋ Владан
Посматрач:

Смедерево 1924 - Железничар

Недеља, 04.06.2017 17:30 - Смедерево
Делегат - Сп. радник: СОКИЋ Зоран
Главни судија: ИЛИЋ Павле
Први помоћни судија: ЖИВКОВИЋ Марко
Други помоћни судија: ТУБИЋ Његош
Четврти судија: ВУКОВИЋ Урош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: САНДИЋ Зоран

Лозница - Јединство Путеви

Недеља, 04.06.2017 17:30 - Лозница
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЛУКИЋ Александар
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Милорад
Други помоћни судија: СИМИЋ Никола
Четврти судија: ДЕСПОТОВИЋ Небојша
Делегат - Посматрач: ЈЕРЕМИЋ Миливоје
Посматрач:

Будућност-Крушик 2014 - Јошаница

Недеља, 04.06.2017 17:30 - Ваљево
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: БОРИСАВЉЕВИЋ Љубиша
Први помоћни судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милан
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Ненад
Четврти судија: ВИТИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ЦИЦВАРИЋ Драган
Посматрач:

Раднички 1923 - ФАП

Недеља, 04.06.2017 17:30 - Крагујевац
Делегат - Сп. радник: ВЕСЕЛИНОВИЋ Верољуб
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Милош
Први помоћни судија: ПАШАЈЛИЋ Милан
Други помоћни судија: КРАСИЋ Младен
Четврти судија: ВУЧИЋЕВИЋ Иван
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ВУКОСАВЉЕВИЋ Милован

Шапине - Мокра Гора

Недеља, 04.06.2017 17:30 - Шапине
Делегат - Сп. радник: ЧОЛИЋ Ђорђе
Главни судија: ЂОРЂЕВИЋ Никола
Први помоћни судија: ГОЈАКОВИЋ Андрија
Други помоћни судија: ЛЕКИЋ Милорад
Четврти судија: МИХАИЛОВИЋ Марко
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СТЕВАНОВИЋ Владица

Михајловац 1934 - Слога (ПЖ)

Недеља, 04.06.2017 17:30 - Михајловац
Делегат - Сп. радник: МИЛИЋЕВИЋ Милобран
Главни судија: ИВКОВИЋ Марко
Први помоћни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Други помоћни судија: ЂУРИЋ Жељко
Четврти судија: МАТИЋ Зоран
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ДОСТАНИЋ Милун

Златибор - СОФК Карађорђе

Недеља, 04.06.2017 17:30 - Чајетина
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Ђорђе
Први помоћни судија: СТАРЧЕВИЋ Слободан
Други помоћни судија: АЛЕКСИЋ Милица
Четврти судија: КУРЛАГИЋ Милан
Делегат - Посматрач: МРКИЋ Иван
Посматрач: