Делегирање судија - Српска лига Запад

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Лозница - Прово

Субота, 24.11.2018 13:00 - Лозница
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЛУКИЋ Александар
Први помоћни судија: СИМИЋ Никола
Други помоћни судија: ЂУРИЋ Жељко
Четврти судија: ЈАКОВЉЕВИЋ Младен
Делегат - Посматрач: ЦИЦВАРИЋ Драган
Посматрач:

Слога (ПЖ) - Слога 33

Субота, 24.11.2018 13:00 - Пожега
Делегат - Сп. радник: СИМЕУНОВИЋ Драган
Главни судија: БОРИСАВЉЕВИЋ Љубиша
Први помоћни судија: СТАРЧЕВИЋ Слободан
Други помоћни судија: МЛАДЕНОВИЋ Андрија
Четврти судија: МИЛЕТИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПАВЛОВИЋ Саша

Будућност-Крушик 2014 - Шумадија

Субота, 24.11.2018 13:00 - Ваљево
Делегат - Сп. радник: ЧОЛИЋ Ђорђе
Главни судија: ВИШЊИЋ Марина
Први помоћни судија: ЖИВКОВИЋ Марко
Други помоћни судија: ЈЕВРЕМОВИЋ Марко
Четврти судија: ВУКОВИЋ Урош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ГАЈИЋ Милорад

Тутин - Смедерево 1924

Субота, 24.11.2018 13:00 - Тутин
Делегат - Сп. радник: ТРАЈАНОВСКИ Зоран
Главни судија: ЂОРЂЕВИЋ Никола
Први помоћни судија: САВИЋ Небојша
Други помоћни судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милан
Четврти судија: СИМИЋ Предраг
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СТЕВАНОВИЋ Владица

Полет - Јединство

Недеља, 25.11.2018 11:00 - Љубић
Делегат - Сп. радник: МАТОВИЋ Зоран
Главни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан
Први помоћни судија: ГОЈАКОВИЋ Андрија
Други помоћни судија: ГОВЕДАРЕВИЋ Александар
Четврти судија: ГРКОВИЋ Бојан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: КАРАИЧИЋ Миленко

Пролетер-Мих. - Мокра Гора

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Михајловац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: БЕЛОИЦА Филип
Први помоћни судија: ЛЕКИЋ Милорад
Други помоћни судија: ОБРАДОВИЋ Никола - Баточина
Четврти судија: ВУЧИЋЕВИЋ Иван
Делегат - Посматрач: ГЕГИЋ Енес
Посматрач:

Дрина - Млади Радник 1926

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Љубовија
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЂОРЂЕВИЋ Ненад
Први помоћни судија: НОВАКОВИЋ Илија
Други помоћни судија: ШОЛАЈИЋ Жељко
Четврти судија: НИКИТОВИЋ Иван
Делегат - Посматрач: ВУЈИЋИЋ Зоран
Посматрач:

Јошаница - ФАП

Уторак, 27.11.2018 13:00 - Нoви Пaзaр - Грaдски стaдиoн
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИХАИЛОВИЋ Марко
Први помоћни судија: РАДОВАНОВИЋ Урош
Други помоћни судија: МАРКОВИЋ Никола
Четврти судија: МИРКОВИЋ Филип
Делегат - Посматрач: СТЕФАНОВИЋ Сава
Посматрач: