Делегирање судија - Српска лига Војводина

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Братство 1946 - Србобран

Субота, 24.11.2018 13:00 - Пригревица
Делегат - Сп. радник: БАКИЋ Хасиб
Главни судија: ЋИРИЋ Немања
Први помоћни судија: РАЈКОВИЋ Душан
Други помоћни судија: ПАШТАР Бојан
Четврти судија: ЂУМИЋ Давид
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЗАВИШИН Срђан

Црвена звезда - Железничар

Субота, 24.11.2018 13:00 - Нови Сад
Делегат - Сп. радник: НОВАКОВИЋ Горан
Главни судија: РАНИСАВИЋ Саша
Први помоћни судија: СВИЛЕНКОВИЋ Предраг
Други помоћни судија: ЈАНКОВИЋ Лука
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Небојша
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ТОМИЧИЋ Никола

Раднички (НП) - ЧСК-Пивара

Субота, 24.11.2018 13:00 - Нова Пазова
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЈАЊУШ Предраг
Први помоћни судија: РАДОСАВЉЕВИЋ Владимир
Други помоћни судија: ШАИН Горан
Четврти судија: ПЕТРОВИЋ Дејан
Делегат - Посматрач: КРАКАНОВИЋ Милан
Посматрач:

Раднички (СМ) - Младост (БЈ)

Субота, 24.11.2018 13:00 - Сремска Митровица
Делегат - Сп. радник: ТУРИ Стеван
Главни судија: ПЕТРОВИЋ Никола
Први помоћни судија: ТОМАШЕВ Никола
Други помоћни судија: ЗЕКОЊА Невен
Четврти судија: ЗОРИЋ Драган
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛИН Јовица

Бачка 1901 - Раднички З.

Субота, 24.11.2018 13:00 - Суботица
Делегат - Сп. радник: ЂУКАНОВИЋ Илија
Главни судија: ПАНЧИЋ Душан
Први помоћни судија: ДАНИЛОВИЋ Слободан
Други помоћни судија: ШАВИЈА Милош
Четврти судија: ЈЕКНИЋ Стефан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: КИШ ЧЕПЕГИ Роберт

Динамо 1945 - Цемент

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Панчево
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: РЕПЧЕК Иван
Први помоћни судија: ИВАНИШЕВИЋ Бојан
Други помоћни судија: ЧУГАЉ Никола
Четврти судија: НИКОЛИЋ Данило
Делегат - Посматрач: ШАВИЈА Јовица
Посматрач:

Хајдук 1912 - Вршац

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Кула
Делегат - Сп. радник: БРАУН Роберт
Главни судија: РЕЉИЋ Филип
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Слободан
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Зоран
Четврти судија: БЕЧАНОВИЋ Александар
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СУБОТИЋ Урош

Борац - Омладинац

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Сакуле
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: КАЛАФАТ Дино
Први помоћни судија: ГРУЈИЋ Марко
Други помоћни судија: ЗОРИЋ Душан
Четврти судија: АРСИЋ Драган
Делегат - Посматрач: РОДЕАН Марјан
Посматрач:

Дунав - Кабел

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Стари Бановци
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МУДРИНИЋ Томислав
Први помоћни судија: ЛУКИЋ Душан
Други помоћни судија: ЛАЛУЈА Бојан
Четврти судија: ЗЕЉКОВИЋ Небојша
Делегат - Посматрач: НЕСТОРОВ Љубомир
Посматрач: