Делегирање судија - Српска лига Војводина

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

Црвена звезда - Раднички З.

Субота, 01.04.2017 15:30 - Нови Сад
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: ДЕЛИБАШИЋ Марко
Први помоћни судија: КАНТАР Далибор
Други помоћни судија: ШЋЕПАНОВИЋ Дејан
Четврти судија: НИКОЛИЋ Данило
Делегат - Посматрач: ОБРАДОВИЋ Милан
Посматрач:

Доњи Срем - Омладинац

Субота, 01.04.2017 15:30 - Пећинци
Делегат - Спортски радник:
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:
Делегат - Посматрач:
Посматрач:

Слога - Раднички (Шид)

Субота, 01.04.2017 15:30 - Темерин
Делегат - Спортски радник: ДРЉАЧА Миодраг
Главни судија: ПАНЧИЋ Душан
Први помоћни судија: РИЈАВЕЦ Никола
Други помоћни судија: РАДИЋ Стефан
Четврти судија: ЗЕЉКОВИЋ Небојша
Делегат - Посматрач:
Посматрач: НЕСТОРОВ Љубомир

Цемент - Братство 1946

Субота, 01.04.2017 15:30 - Беочин
Делегат - Спортски радник: ЛОГАРУШИЋ Дејан
Главни судија: ЈАЊУШ Предраг
Први помоћни судија: МИЛАНОВИЋ Петар
Други помоћни судија: ТОМОВИЋ Бојан
Четврти судија: КАЛАФАТ Дино
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ШАВИЈА Јовица

Раднички (НП) - ТСЦ Б. Топола

Субота, 01.04.2017 15:30 - Нова Пазова
Делегат - Спортски радник: УМИЋЕВИЋ Радован
Главни судија: МАТИЋ Давид
Први помоћни судија: РАДИЋ Петар
Други помоћни судија: МАЛИЏАН Никола
Четврти судија: ЏОМБИЋ Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛОШЕВИЋ Драган

Вршац - Бачка 1901

Субота, 01.04.2017 15:30 - Вршац
Делегат - Спортски радник: НИКОЛИЋ Зоран
Главни судија: ГРАОВАЦ Бојан
Први помоћни судија: ВЛАДИЋ Александар
Други помоћни судија: БАТАЛО Немања
Четврти судија: РИЛАК Никола
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МЕДАКОВИЋ Горан

Борац - Раднички (СМ)

Недеља, 02.04.2017 15:30 - Сакуле
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: АНДРЕЈИЋ Игор
Први помоћни судија: МИЈАИЛОВИЋ Благоје
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Слободан
Четврти судија: ПЕТРОВИЋ Никола
Делегат - Посматрач: ШИБУЛ Иван
Посматрач:

Дунав - Железничар

Недеља, 02.04.2017 15:30 - Стари Бановци
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: КЕЏА Стефан
Први помоћни судија: ШЋЕПАНОВИЋ Бојана
Други помоћни судија: ЧУБРИЛО Љубица
Четврти судија: РЕЉИЋ Филип
Делегат - Посматрач: ПЕТРОВИЋ Драган
Посматрач: