Делегирање судија - Српска лига Војводина

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Split
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34

Црвена звезда - Србобран

Петак, 30.11.2018 00:00 - Eкипa Ф.К."Црвенa звездa" је слoбoднa -
Делегат - Сп. радник:
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:
Делегат - Посматрач:
Посматрач:

Цемент - Кабел

Субота, 23.03.2019 15:00 - Беочин
Делегат - Сп. радник: ВАВАН Драган
Главни судија: КЕЏА Стефан
Први помоћни судија: РАДИЋ Петар
Други помоћни судија: БОСИН Немања
Четврти судија: АРСИЋ Драган
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИЛИН Јовица

Хајдук 1912 - ЧСК-Пивара

Субота, 23.03.2019 15:00 - Кула
Делегат - Сп. радник: ТУРИ Стеван
Главни судија: ЂУМИЋ Давид
Први помоћни судија: КАНТОР Мирослав
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Марко
Четврти судија: ЧАПО Кристијан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЦВJЕТИЋАНИН Душан

Раднички (СМ) - Раднички (НП)

Субота, 23.03.2019 15:00 - Сремска Митровица
Делегат - Сп. радник: РУДИЋ Спасоје
Главни судија: ЗЕЉКОВИЋ Небојша
Први помоћни судија: ЛУКИЋ Душан
Други помоћни судија: ЧУГАЉ Никола
Четврти судија: РАНИСАВИЋ Саша
Делегат - Посматрач:
Посматрач: КРАКАНОВИЋ Милан

Бачка 1901 - Младост (БЈ)

Субота, 23.03.2019 15:00 - Суботица
Делегат - Сп. радник: БРАУН Роберт
Главни судија: БЕЛИЋ Душан
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Слободан
Други помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Зоран
Четврти судија: ЗОРИЋ Драган
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЗАВИШИН Срђан

Омладинац - Железничар

Субота, 23.03.2019 15:00 - Н. Бановци
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Небојша
Први помоћни судија: РАЂЕН Предраг
Други помоћни судија: ЗОРИЋ Душан
Четврти судија: КАЛАФАТ Дино
Делегат - Посматрач: РОДЕАН Марјан
Посматрач:

Братство 1946 - Динамо 1945

Субота, 23.03.2019 15:00 - Пригревица
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЏОМБИЋ Никола
Први помоћни судија: СВИЛЕНКОВИЋ Предраг
Други помоћни судија: ЈАНКОВИЋ Лука
Четврти судија: БЕЧАНОВИЋ Александар
Делегат - Посматрач: ВУКЕЛИЋ Раде
Посматрач:

Борац - Раднички З.

Недеља, 24.03.2019 15:00 - Сакуле
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МИКЛОШ Глигор
Први помоћни судија: РАЈКОВИЋ Душан
Други помоћни судија: РАДИЋ Стефан
Четврти судија: ЈЕКНИЋ Стефан
Делегат - Посматрач: ВУКСАНОВИЋ Драгољуб
Посматрач:

Дунав - Вршац

Недеља, 24.03.2019 15:00 - Стари Бановци
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: РЕЉИЋ Филип
Први помоћни судија: ГРУЈИЋ Марко
Други помоћни судија: ЖИВКОВИЋ Лука
Четврти судија: РЕПЧЕК Иван
Делегат - Посматрач: МИЋАНОВИЋ Момчило
Посматрач: