Делегирање судија - Српска лига Београд

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

ИМТ - ОФК Београд

Субота, 26.05.2018 17:00 - Београд
Делегат - Сп. радник: ВУЧЕТИЋ Вукман
Главни судија: МАРИНКОВИЋ Бора
Први помоћни судија: ЈОВЧИЋ Јован
Други помоћни судија: ЉЕШЊАК Дејан
Четврти судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПЕШИЋ Саша

Жарково - Локомотива

Субота, 26.05.2018 17:00 - Жарково
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ВАСИЉЕВИЋ Милош
Први помоћни судија: ХРУТКА Марко
Други помоћни судија: ПИЉАК Андрeја
Четврти судија: ГЛИГОРЕВИЋ Дејан
Делегат - Посматрач: ЂУКЕЛИЋ Душан
Посматрач:

БАСК - Прва Искра

Субота, 26.05.2018 17:00 - Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ГОСПАВИЋ Иван
Први помоћни судија: ГЛИШИЋ Никола
Други помоћни судија: СУЛЕЈМАНОВИЋ Денис
Четврти судија: КРСТИЋ Душан
Делегат - Посматрач: КРСТИЋ Слободан
Посматрач:

Раднички (НБ) - Полет-Дорћол

Субота, 26.05.2018 17:00 - Нови Београд
Делегат - Сп. радник: РОНЧЕВИЋ Родољуб
Главни судија: ЦМИЉАНИЋ Урош
Први помоћни судија: КОИЧКИ Душан
Други помоћни судија: ОБРЕНИЋ Ненад
Четврти судија: МИЦКОСКА Јасмина
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ГОРОЊИЋ Милош

Раднички (О) - Сопот

Субота, 26.05.2018 17:00 - Обреновац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: АНЂЕЛИЋ Александар
Први помоћни судија: МИРОСАВЉЕВИЋ Иван
Други помоћни судија: АРНАУТОВИЋ Немања
Четврти судија: РАДИВОЈЕВИЋ Ненад
Делегат - Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Славољуб
Посматрач:

БСК - Јединство

Субота, 26.05.2018 17:00 - Борча
Делегат - Сп. радник: МИЛИЋЕВИЋ Велимир
Главни судија: ЏАКОВИЋ Богдан
Први помоћни судија: ХАЈДУКВЕЉКОВИЋ Милош
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Ивана
Четврти судија: ВУЈИЧИЋ Милош
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Влада

Степојевац-Вага - Графичар

Субота, 26.05.2018 17:00 - Степојевац
Делегат - Сп. радник: НИКОЛИЋ Драган
Главни судија: СТЕФАНОВИЋ Милан
Први помоћни судија: МИРКОВИЋ Лазар
Други помоћни судија: КРСТИЋ Немања
Четврти судија: МЕЂЕДОВИЋ Јелена
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЈЕКНИЋ Михајло

БСК 1925 - Колубара

Субота, 26.05.2018 17:00 - Батајница
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ДЕЛЕВИЋ Вукашин
Први помоћни судија: ПЕНЧИЋ Милан
Други помоћни судија: БОШКОВИЋ Милош
Четврти судија: СУБОТИЋ Стефан
Делегат - Посматрач: МОХОРА Жељко
Посматрач: