Делегирање судија - Српска лига Београд

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

БАСК - Дорћол

Субота, 20.05.2017 10:00 - Београд
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: КРСТИЋ Душан
Први помоћни судија: БОГИЋЕВИЋ Горан
Други помоћни судија: КОИЧКИ Јована
Четврти судија: ВАСИЉЕВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ГОРОЊИЋ Милош
Посматрач:

ГСП Полет - Прва Искра

Субота, 20.05.2017 11:00 - Београд
Делегат - Спортски радник: СТОЈАДИНОВИЋ Зоран
Главни судија: ЦМИЉАНИЋ Урош
Први помоћни судија: ГАЛИЋ Бранко
Други помоћни судија: КРАСИЋ Катарина
Четврти судија: ЈАКОВАЦ Ирена
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Влада

Бродарац 1947 - Ц. звезда (ММЛ)

Субота, 20.05.2017 16:30 - Београд
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: СУБОТИЋ Стефан
Први помоћни судија: ПЕНЧИЋ Милан
Други помоћни судија: СТЕВАНОВИЋ Слободан
Четврти судија: РАДИВОЈЕВИЋ Ненад
Делегат - Посматрач: ЋУПИЋ Зоран
Посматрач:

Графичар - ИМТ

Субота, 20.05.2017 16:30 - Београд
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: ГЛИГОРЕВИЋ Дејан
Први помоћни судија: ЉУБОЈЕВИЋ Богдан
Други помоћни судија: МИРКОВИЋ Лазар
Четврти судија: ДЕЛЕВИЋ Вукашин
Делегат - Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Вукашин
Посматрач:

Сопот - Раднички (О)

Субота, 20.05.2017 16:30 - Сопот
Делегат - Спортски радник: ПЕТКОВИЋ Жељко
Главни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Први помоћни судија: ВЛАСАЧЕВИЋ Димитрије
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Јелена
Четврти судија: ЏАКОВИЋ Богдан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: СИМИЋ Александар

Телеоптик - Раднички (НБ)

Субота, 20.05.2017 16:30 - Земун
Делегат - Спортски радник: ВУЧЕТИЋ Вукман
Главни судија: ТОМИЋ Павле
Први помоћни судија: КРСТИЋ Немања
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Ненад
Четврти судија: АНЂЕЛИЋ Александар
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ПЕШИЋ Саша

Жарково - Степојевац-Вага

Недеља, 21.05.2017 11:00 - Жарково
Делегат - Спортски радник:
Главни судија: РЖИЋ Урош
Први помоћни судија: БОРОВИЋ Никола
Други помоћни судија: ЦВЕТКОВИЋ Иван
Четврти судија: ВУЈИЧИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Посматрач:

БСК 1925 - ИМ Раковица

Недеља, 21.05.2017 16:30 - Батајница
Делегат - Спортски радник: МАРКОВИЋ Драган
Главни судија: ЈЕРИНИЋ Данило
Први помоћни судија: СУЛЕЈМАНОВИЋ Денис
Други помоћни судија: МИРОСАВЉЕВИЋ Иван
Четврти судија: СТЕФАНОВИЋ Милан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИШИЋ Славко