Делегирање судија - Српска лига Београд

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

БАСК - ОФК Београд

Субота, 24.11.2018 10:00 - Београд
Делегат - Сп. радник: ВУЧЕТИЋ Вукман
Главни судија: МЕЂЕДОВИЋ Јелена
Први помоћни судија: ХРУТКА Марко
Други помоћни судија: СУЛЕЈМАНОВИЋ Денис
Четврти судија: ЏАКОВИЋ Богдан
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЋУПИЋ Зоран

ГСП Полет - Раднички (О)

Субота, 24.11.2018 11:00 - Београд
Делегат - Сп. радник: МАТИЋ Ђорђе
Главни судија: РАБРЕНОВИЋ Никола
Први помоћни судија: ГЛИШИЋ Никола
Други помоћни судија: ИВАНОВИЋ Никола
Четврти судија: МИЛЕНКОВИЋ Мирослав
Делегат - Посматрач:
Посматрач: КОВАЧИЋ Горан

Локомотива - Графичар

Субота, 24.11.2018 13:00 - Железник
Делегат - Сп. радник: ЈЕВРЕМОВИЋ Душан
Главни судија: ЦМИЉАНИЋ Урош
Први помоћни судија: ОБРЕНИЋ Ненад
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Ненад
Четврти судија: КОВАЧЕВИЋ Игор
Делегат - Посматрач:
Посматрач: ЖИВАНОВИЋ Жика

Бродарац - Раднички (НБ)

Субота, 24.11.2018 13:00 - Нoви Беoгрaд - Рaднички-Нoви Беoгрaд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: РАДИВОЈЕВИЋ Ненад
Први помоћни судија: ВЛАСАЧЕВИЋ Димитрије
Други помоћни судија: ГАЛИЋ Бранко
Четврти судија: ВАСИЉЕВИЋ Милош
Делегат - Посматрач: ЂУКЕЛИЋ Душан
Посматрач:

Прва Искра - ИМТ

Недеља, 25.11.2018 11:00 - Барич
Делегат - Сп. радник: МИЛОСАВЉЕВИЋ Срђан
Главни судија: РОГАН Милош
Први помоћни судија: ЉЕШЊАК Дејан
Други помоћни судија: КОИЧКИ Душан
Четврти судија: ГОСПАВИЋ Иван
Делегат - Посматрач:
Посматрач: МИШИЋ Славко

Степојевац-Вага - Јединство

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Степојевац
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: МАРИНКОВИЋ Бора
Први помоћни судија: МИРКОВИЋ Лазар
Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Јелена
Четврти судија: МИЛИНКОВИЋ Филип
Делегат - Посматрач: МИЛЕТИЋ Горан
Посматрач:

Црвена звезда (ММЛ) - Колубара

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: ЖИВАНОВИЋ Милош
Први помоћни судија: ПИЉАК Андрeја
Други помоћни судија: МИРОСАВЉЕВИЋ Иван
Четврти судија: АНЂЕЛИЋ Александар
Делегат - Посматрач: АТИЋ Душко
Посматрач:

Звездара - БСК

Недеља, 25.11.2018 13:00 - Београд
Делегат - Сп. радник:
Главни судија: СТЕФАНОВИЋ Милан
Први помоћни судија: ЈОВЧИЋ Јован
Други помоћни судија: ПЕНЧИЋ Милан
Четврти судија: МИЦКОСКА Јасмина
Делегат - Посматрач: ЂОРЂЕВИЋ Славољуб
Посматрач: