Делегирање судија - Прва лига

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Split
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30

БСК - ЧСК-Пивара

Субота, 19.11.2016 13:00 - Борча
Делегат - Спортски радник: СТЕВОВИЋ Раденко
Главни судија: САНТРАЧ Дејан
Први помоћни судија: МИЛИН Јовица
Други помоћни судија: ОЛАЈОШ НАЂ Матија
Четврти судија: СТАМЕНКОВИЋ Иван
Посматрач: ФИЛИПОВИЋ Дејан
Супер контрола:

Пролетер - Јагодина

Субота, 19.11.2016 13:00 - Нови Сад
Делегат - Спортски радник: НОВОВИЋ Велибор
Главни судија: ПОПОВИЋ Марко
Први помоћни судија: СТАНОЈКОВИЋ Александар
Други помоћни судија: КРСТИЋ Иван
Четврти судија: СТОЈАНОВИЋ Андрија
Посматрач: СУБОТИЋ Урош
Супер контрола:

Колубара - ОФК Београд

Субота, 19.11.2016 13:00 - Лазаревац
Делегат - Спортски радник: ВУКАДИНОВИЋ Небојша
Главни судија: ПЕТКОВИЋ Немања
Први помоћни судија: ПЕТКОВИЋ Мирољуб
Други помоћни судија: НОВАКОВИЋ Новак
Четврти судија: ТОМИЋ Павле
Посматрач: МИЛЕТИЋ Горан
Супер контрола:

Земун - Динамо

Субота, 19.11.2016 13:00 - Земун
Делегат - Спортски радник: КОЗАРЕВ Душан
Главни судија: ТРИПКОВИЋ Лазар
Први помоћни судија: ПИПЕР Павле
Други помоћни судија: ПЕШОВИЋ Милан
Четврти судија: ОСТРАЋАНИН Станко
Посматрач: СТЕПАНОВИЋ Радован
Супер контрола:

Оџаци - Синђелић

Субота, 19.11.2016 13:00 - Оџаци
Делегат - Спортски радник: МАЈСТОРОВИЋ Славко
Главни судија: ГРУЈИЋ Данило
Први помоћни судија: ГРУЈИЋ Јован
Други помоћни судија: ВОЈНИЋ Стефан
Четврти судија: МИТРОВИЋ Бојан
Посматрач: ПЕЈОВИЋ Игор
Супер контрола:

Слобода - Бежанија

Субота, 19.11.2016 13:00 - Ужице
Делегат - Спортски радник: ПОПОВИЋ Раде
Главни судија: ГАЈДОБРАНСКИ Немања
Први помоћни судија: САРКА Марјан
Други помоћни судија: МИШИЋ Миљан
Четврти судија: СРЕМАЦ Синиша
Посматрач: ТРАЈКОВИЋ Петар
Супер контрола:

Мачва - Инђија

Субота, 19.11.2016 13:00 - Шабац
Делегат - Спортски радник: ГАЈИЋ Милорад
Главни судија: ЋИРИЋ Немања
Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Дејан
Други помоћни судија: ХАРМАТ Атила
Четврти судија: РАДОВАНОВИЋ Славиша
Посматрач: ГОГИЋ Миодраг
Супер контрола:

Раднички (П) - Будућност

Недеља, 20.11.2016 13:00 - Пирот
Делегат - Спортски радник: АНТИЋ Андреја
Главни судија: БОРИСАВЉЕВИЋ Љубиша
Први помоћни судија: МИЛИЋЕВИЋ Милорад
Други помоћни судија: НИКОЛИЋ Драган
Четврти судија: МИЛАНОВИЋ Милош
Посматрач: ШИЈАКОВИЋ Небојша
Супер контрола: