Četvrtak, 13.06.2019

LETNJA ŠKOLA ZA ČETIRI GENERACIJE OD 17. DO 27.JUNA

Letnja škola Fudbalskog saveza Srbije biće održana na Kopaoniku za četiri generacije igrača, podeljenih u dve grupe. Generacije 2006/07. radiće od 17. do 22. juna a igrači rođeni 2004/05. od 22. do 27.juna.

GENERACIJA 2004.

Davidović Dejan,Zemun

Vojvodić Mihajlo, Crvena zvezda

Đurović Božidar, Voždovac

Đurđević Vukašin, Rad

Radić Marko, Železničar-Sport Tim, Banja Luka

Tešanović Milan, Zemun

Radojević Viktor Crvena zvezda

Cvetković Uroš, Zemun

Tanjga Siniša,Vojvodina

Melentijević Stefan, Crvena zvezda

Lolić Veljko, Crvena zvezda

Tabaković Dimitrije, Brodarac

Brajić Ignjat, Crvena zvezda

Stoiljković Andrija, Rad

Isailović Mihajlo, Apolon

Veličković Marko, Real, Niš  

Lepojević Janko, Ada, Beograd

Gluščević Mateja, Crvena zvezda

Lazetić Marko, Crvena zvezda

Miladinović Lazar, Zemun

Čejić Uroš,  Coerver junior FA, Vršac

Šaponja Đorđe, Savacijum, Šabac

Marinković Nikola, Kiker, Kraljevo 

Vranješ Marko, Coerver junior FA, Vršac

Vojinović Petar, Kopernikus, Niš

GENERACIJA 2005.

Marinović Stefan, Crvena zvezda

Lijeskić Luka, Brodarac

Krajnović Ognjen, Crvena zvezda

Đurić Lazar, Crvena zvezda

Šljivić Jovan, Crvena zvezda

Mijatović Jovan, Crvena zvezda

Bubanj Mateja, Crvena zvezda

Nikolić Veljko, Brodarac

Ergarac Ognjen, Crvena zvezda

Stojanović Mateja, Partizan

Mirosavić Veljko, Partizan

Skrobonja Nikola, Partizan

Andrić Aleksa, Partizan

Serafimović Vojin, Čukarički

Stojisavljević Luka, Crvena zvezda

Borović Luka, Javor, Ivanjica

Rakonjac Janko, Partizan

Petrović Veljko, Salacijum

Radonjić Mateja, Real, Niš

Miladinović Stefan Real, Niš

Nikolašević Mirko, Vojvodina

Majstorović Milan, Vojvodina

Majstrorović Lazar, Čukarički

Dimitrijević Veljko, Jagodina

Kolarić Danijel, ŽAK, Kikinda

Kljajić Ranko, Spartak

GENERACIJA 2006.

Dragović Vuk, Rad

Alilović Zoran, Partizan

Žagar Dušan, Kampione

Dragojević Vanja, Partizan

Ramadani Alek, Crvena zvezda

Mladenović Andrej, Crvena zvezda

Aranđelović Miloš, Čukarički

Delibašić Nikša, Čukarički

Ilić Mihajlo, Duel, Kruševac

Ugrešić Andrej, Partizan

Petrović Andrej, Apolon

Vasić Ignjat, OFK Šabac

Sremčević Uroš, Radnički, KG

Stamenković Andrija, Partizan

Radojković Petra, Crvena zvezda

Ilić Ognjen, Vojvodina

Popović Mateja, Vojvodina

Bokjat Dejan, Partizan

Dinioć Uroš, Real, Niš

Došlov Dušan, Bambi Zrenjanin

Konja Adam, TSC

Jovanović Lazar, Vojvodina

Butraković Mihajlo, Vojvodina

Mićić Luka, Zemun

 Marković Mateja, Čukarički

GENERACIJA 2007.

Dostanić Filip, Crvena zvezda

Kezemipur Filip, Partizan

Mladenović Sergej, Partizan

Skorupan David, Partizan

Vojnović Jovan, Brodarac

Pantić Konstantin, Crvena zvezda

Stojković Strahinja, Crvena zvezda

Bačanin Andrej, Crvena zvezda

Srdić Andrej, Arena

Miladinović Jovan, Kiker, Kraljevo

Maksimović Andrija, Crvena zvezda

Ševo Luka, Kozara

Šćekić Marko, Kopernikus

Obradović Luka, Vojvodina

Veselica Lazar, Spartak

Zekić Ognjen, Vojvodina

Vojvodić Luka, Bačka Palanka

Kostić Bogdan, Borac, Čačak

Premović Relja, Raška

Vasilić Aleksa, Požega

Mihajlović Dimitrije, Šampion, Leskovac

Miladinović Lazar, Duel, Kruševac

Stojanović Viktor, Radnmički, Niš

Vakić Miloš, Dunav

Stanković Luka, Real, Niš

Milić Ognjen, Partizan

Davkovski Pavle, Radnički, Niš

Petrović Njegoš, Partizan

SPISAK STUČNOG ŠTABA ZA PRVU SMENU 17.-22. JUN

 

  1. Borislav Cvetković – Koordinator, Beograd
  2. Dalibor Zorko – Koordinator, Beograd
  3. Aleksandar Stevanović – Regionalni inst. FSV, Pančevo
  4. Željko Miković – Regionalni inst. FSB, Beograd
  5. Boban Lazić – Regionalni instruktor FSRIS, Paraćin
  6. Željko Kalajdžić – Regionalni instruktor FSB, Beograd
  7. Nikola Todorić – Trener fizičke pripreme, Beograd
  8. Slaven Progovečki – Trener golmana, Pančevo
  9. Vladimir Stević – Instruktor braničevskog okruga, Požarevac
  10. Darko Milisavljević – Instruktor grada Kragujevca, Kragujevac
  11. Jestratije Jovanović, Instruktor zlatiborskog okruga, Užice
  12. Milan Đorđević, Instruktor topličko jablaničkog okruga, Leskovac
  13. Željko Milošević, Instruktor sremskog okruga, Sremska Mitrovica
  14. Doktor, Beograd
  15. Đorđe Otović, Ekonom, Beograd
  16. Nevena Stanisavljević, Fizioterapeut, Beograd
  17. Velibor Đurić, Instruktor za bazični fudbal
  18. Nikola Grubješić, Trener gost, Beograd
  19. Stefan Filipović, Video analiza

SPISAK STUČNOG ŠTABA ZA DRUGU SMENU 22.-27. JUN