Utorak, 27.06.2017

Smena generacija na letnjem kampu FSS

Letnji kamp Fudbalskog saveza Srbije kojim rukovodi šef instruktorske službe FSS Ivan Đukanović sa svojim saradnicima, regionalnim, okružnim i područnim instruktorima, nastavlja sa radom, a posle generacije 2002/03. u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi od danas se nalaze oni najmlađi, generacija 2004/05.
A poslednjeg dana boravka u kampu, generacija 2002/03 odigrala je još po jedan kontrolni meč. U duelu generacije 2002. Između „narandžastih“ i „zelenih“ slavili su „zeleni“ 2:1 golovima Mladenovića i Čolića, a gol utehe „narandžastima“ doneo je Stojković.
U meču generacije 2003. „zeleni“ su bili ubedljivi protiv „narandžastih“ i pobedili 4:1 golovima Jelenkovića, Krstića (dva) i Hrstića, a jedini gol za „narandžaste“ postigao je Đorđievski.


Na spisku igrača generacije 2004. nalaze se:

STEVANOVIĆ Dimitrije Real Niš G
2. BOGOSAVLJEVIĆ Andrej Duel KŠ G
3. DAVIDOVIĆ Dejan Radnički Valjevo G
4. IVANDEKIĆ Neven Spartak DB
5. MIRALJEMOVIĆ Mirsad Pazars juniors DB
6. STOJANOVIĆ Luka Partizan DB
7. ĆELIĆ Aleksa Radnički KG LB
8. STJEPANOVIĆ Mateja Partizan CBL
9. OGNJENOVIĆ Pavle Ada V/LB
10. PETKOVIĆ Mihajlo Partizan V
11. ĐUKANOVIĆ Viktor Sutjeska NK OV
12. MILADINOVIĆ Uroš Knez Lazar KŠ N
13. KABIĆ Uroš Vojvodina V
14. BAŽDAR Samed AS V
15. MILOSAVIĆ Mihajlo Vojvodina OV
16. TRIFUNOVIĆ Nemanja Borac DN
17. LAZAREVIĆ Andrija Partizan OV
18. TABAKOVIĆ Dimitrije Brodarac LN
19. PETROVIĆ Aleksandar Radnički KG DN
20. ĐORĐEVIĆ Marko Sloga LE LN
 
21. RAKIĆ Davor OFK Beograd N
22. ČUČKOVIĆ Vasilije Arena SU CBD
23. MARIĆ Bratislav Ada V
24. SANDULOVIĆ Luka Timok
25. STOJKOVIĆ Ognjen OFK Beograd

Na spisku igraca generacije 2005. nalaze se:

1. MITROVIĆ Vuk Pčelinjo Loznica G
2. BABIN Nemanja Vojvodina G
3. LIJESKIĆ Luka Brodarac G
4. KRAJNOVIĆ Ognjen OFK Beograd CBD
5. MAJSTOROVIĆ Milan Vojvodina CBD
6. CAKOVIĆ Marinko Elektron DB
7. NIKOLAŠEVIĆ Mirko Vojvodina LN
8. MIRČETIĆ Bogdan Sporto ZR LB
9. VUKIĆEVIĆ Aleksej Vojvodina CV
10. PIVAŠ Miodrag Vojvodina CV
11. RADONJIĆ Mateja Real Niš LOV
12. MLADENOVIĆ Mateja Radnički Pirot OV
13. ŠLJIVIĆ Jovan Knez Lazar CV
14. MILADINOVIĆ Stefan Real Niš LN
15. STOJANOVIĆ Matija Partizan CV
16. POPOVIĆ Siniša Vojvodina DB
17. NIKOLIĆ Milan Sloga LE OV
18.ALEKSIĆ Milan Šumadija KG LN
19. GOJKOV Novak OFK Beograd DN
20. STOJAKOV Lazar Partizan DB
21. MAJSTOROVIĆ Lazar Gaučosi Čačak V
22. ĐUKANOVIĆ Stefan Karioke NK V
23. BAKIR Elfić Atletiko (Liban)
24. SKROBANJA Nikola Olimpik Apatin N

 Stručni štab kampa čine:

 

1. ĐUKANOVIĆ Ivan Koordinator
2. IVANČEVIĆ Radmilo Regionalni instruktor 2004
3. RADEVIĆ Goran Regionalni instruktor 2004
4. LJUBINKOVIĆ Goran Regionalni instruktor 2005
5. FILIPOVIĆ Slobodan Okružni instruktor 2004
6. TOŠIĆ Milan Okružni instruktor 2004
7. JOVANOVIĆ Jestratije Okružni instruktor 2004
8. DIMITRIĆ Željko Područni instruktor 2005
9. GROZDANOVIĆ Predrag Okružni instruktor 2005
10. LAZIĆ Boban Okružni instruktor 2005
11. BJELICA Danilo Područni instruktor 2005
12. ŠARGIĆ Velja Područni instruktor 2005
13. BELJANSKI Milan Područni instruktor 2005
14. MAKSIĆ Dejan Trener golmana
15. ŠARANOVIĆ Dušan Trener-analitičar
16. GARIĆ Miloš fizioterapeut